שתף קטע נבחר

H&O תספק ביגוד לאנשי קבע ב-70 מיליון שקל

רשת האופנה זכתה במכרז משרד הבטחון ותספק לאנשי הקבע, באמצעות נקודות, ציוד אישי והלבשה תחתונה, הנעלה וביגוד ספורט. זאת, לאחר שבית המשפט דחה את עתירת רשת פוקס, שיצאה נגד תנאי המכרז

רשת האופנה H&O זכתה במכרז משרד הביטחון ותספק למשרתי הקבע, באמצעות נקודות, ביגוד, ציוד אישי והנעלה בהיקף של כ-70 מיליון שקל.

 

מכרז משרד הביטחון חולק ל-4 תחומים: ציוד אישי והלבשה תחתונה, הנעלה וביגוד ספורט, ציוד ספורט ונעליים תקניות. H&O הגישה הצעה להשתתפות בכל אחד מתחומי המכרז ונבחרה כאחת מהחברות הזוכות בכל אחד מתחומי המכרז.

 

לדברי יו"ר הדירקטוריון, ישראל פלג, H&O היא היחידה מבין כל הרשתות שהגישו הצעות למכרז, שזכתה בכל ארבעת תחומי המכרז וכי בחירתה היא לא רק ביטוי לעמידה בתנאי הסף של המכרז, אלא גם הזדמנות לכל אנשי הקבע שהביעו שביעות רצון מהקולקציה ומהשירות ב-H&O, לשוב וליהנות מהמבחר של פרטי האופנה וביגוד. תוקפו של ההסכם הוא 12 חודשים, ולמשרד הביטחון נתונה אופציה להארכת תקופת ההסכם לתקופה של עד 36 חודשים.  

 

רשת האופנה מפעילה כיום 28 חנויות ברחבי הארץ, בהן מגוון מחלקות המציעות קשת רחבה של מוצרי אופנה, הלבשה, ואביזרים. הרשת נמצאת בשליטת קבוצת גאון אחזקות ומשפחת לבנת. מנכ"ל החברה הוא ניצן הדס.

 

פוקס: עתרו נגד תנאי המכרז, והפסידו

 

זכייתה של H&O במכרז התאפשרה, לאחר שבית המשפט המחוזי בתל-אביב דחה השבוע את עתירת רשת פוקס נגד תנאי המכרז. פוקס פנתה לבית המשפט וביקשה לעצור את המכרז, בטענה כי תנאי הסף של המכרז חוסמים רשתות ישראליות- כמו פוקס- ומקנים בלעדיות לרשתות המשווקות מותגים זרים.

 

השופט יהודה זפט קבע כי "טענת העותרת כי מדובר למעשה במכרז סגור אינה נתמכת בתשתית ראייתית מניחה את הדעת, ומספר ההצעות שהוגשו מוכיח זאת". עוד קבע השופט כי "הנתונים שהוצגו מעמידים בספק את זכותה של העותרת לטעון לקיפוח תוצרת הארץ", וכי פוקס "אינה עומדת בתנאי הסף שנקבעו למכרז".

 

בהכנת הידיעה השתתף תני גולדשטיין

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
H&O: בקרוב גם לאנשי קבע
צילום: אופיר קדמי
מומלצים