שתף קטע נבחר

שלט בכיכר המדינה: החנות תיבזז בהתנתקות

הפתעה לבעלי חנויות בכיכר המדינה: שלטים שנתלו הלילה על דלתות החנויות מזהירים מפני ביזה במהלך יישום ההתנתקות. "חנות זו עלולה להיפרץ ולהיבזז מכיוון ששוטרי משטרת ישראל עסוקים במשימה הלאומית של גירוש יהודים"

בעלי חנויות בכיכר המדינה הופתעו הבוקר (יום ב') לגלות על חלונות הראווה שלהם שלטי ענק ועליהם חתומים "עברייני העיר" שמודיעים להם כי בתקופת ההתנתקות חנויותיהם ייפרצו ויבזזו.

 

במשטרת מרחב ירקון מעריכים שלא מדובר כמובן ב"עברייני העיר" אלא במתנגדי ההתנתקות, שהדביקו במהלך הלילה את השלטים הירוקים במתחם החנויות בכיכר המדינה.

 

על פי השילוט שהוצמד לחלונות הראווה: "חנות זו עלולה להיפרץ ולהיבזז מכיוון ששוטרי משטרת ישראל עסוקים במשימה הלאומית של גירוש יהודים מחבל עזה וצפון השומרון, גזילת רכושם וממונם, הכאתם והחרבת בתיהם". עוד נכתב בשלט כי "לשוטרים לא יהיה פנאי להתעסק בזוטות שכאלה".

 

החנויות בכיכר המדינה נפתחות ברובן בשעות הבוקר המאוחרות ובעלי החנויות היחידים שהבחינו בשלטים היו בעלי מרכולים ובתי קפה באזור.

 

כיכר המדינה, אגב, "מועדת לפורענות" מצד פורצים וגנבים לא רק בתקופת ההתנתקות אלא בכל תקופה. באזור ישנן פריצות תכופות לדירות, כלי רכב וחנויות למכביר. הכיכר גם עלתה לכותרות במאבק "כיכר הלחם", שפונתה משם בעבר.

 

משטרת מרחב ירקון לקחה עמה מספר שלטים והעבירה אותם למחלקה לזיהוי פלילי, שם פתחו בחקירה כדי לנסות ולהגיע אל תולי השלטים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השלט המדובר
צילום: רס"ב יובל אראל, דוברות משטרת מחוז תל אביב
על החנויות בכיכר
צילום: רס"ב יובל אראל, דוברות משטרת מחוז תל אביב
מומלצים