שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שלם וצפה: גם העונה צ'רלטון תשדר את ליגת העל
  נכון לעכשיו נראה כי ביום שבת ישודרו לפחות ארבעה משחקים, כאשר כל שני משחקים ישודרו במקביל. התכנית "שירים ושערים" צפויה לחזור לרדיו. בסך הכל נראה כי ההכנסות של ההתאחדות יהיו כ-12 מיליון דולר. איצ'ה מנחם: "ההספד היה מוקדם מדי"

  חברת צ'רלטון היא גוף השידור היחיד שניגש למכרז שידורי "הרצועה" ממשחקי ליגת העל בכדורגל לעונה הקרובה. בשבוע הקרוב, במהלך דיונים עם ראשי החברה ובכירי התאחדות הכדורגל יוחלט על הסכום אותו תקבל ההתאחדות בתמורה לשידורים ועל מבנה לוח השידורים בכל שבת.

   

  כבר עכשיו ברור כי בניגוד לעונה שעברה, המחזור לא יתפרש על פני ארבעה ימים שונים והשידורים בערוצי התשלום יתקיימו ככל הנראה בין השעות חמש לתשע בערב, כאשר כל שני משחקים ישודרו במקביל.

   

  בהתאחדות עושים מאמץ שכך אכן יהיה וזאת על מנת לאפשר את החזרת התוכנית "שירים ושערים" לרדיו וזאת לאחר מחאות רבות של חובבי כדורגל על ירידתה של התוכנית בשל המתכונת בה בוצעו השידורים בשנתיים האחרונות.

   

  כבר עכשיו ברור כי הכסף ממכירת זכויות השידור למשחק המרכזי (ערוץ 10) לתוכנית סיכום המחזור (ערוץ 1), שירים ושערים (רדיו) ורצועת המשחקים המדוברת תניב להתאחדות הכנסת מינימום של כ: 12-13 מיליון דולר, סכום גבוה בהרבה מכל ההערכות שהושמעו לפני כחודש וחצי.

   

  יו"ר ההתאחדות איצ'ה מנחם, אמר היום ל-ynet : "היום נדע בדיוק כמה כסף נקבל על כל מכירת הזכויות ביחד וזה כבר נראה הרבה יותר טוב מכל אלה שהספידו מוקדם מדי וסברו שלא נקבל יותר מ: 6-7 מיליון דולר".

   

  מנחם הוסיף ואמר כי: "אם מישהו חשב שאפשר לשדר בלי תשלום, אז אני לא יודע מאיפה אפשר להביא כסף לכדורגל. בשנתיים האחרונות הבעיה הייתה שהמשחק המרכזי לא היה בערוץ פתוח, עכשיו החזרנו את המשחק המרכזי לערוץ כזה. אני מקווה שהתוכנית שירים ושערים תחזור ומה שחשוב שהמשחקים לא יהיו מפוזרים על פני כמה ימים".

   

  את תגובתו של מנכ"ל צ'רלטון, אדר זהבי, לא היה ניתן להשיג עד לפרסום הידיעה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים