שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  ג'יפ תציג שתי מכוניות תצוגה

  היצרנית שהמציאה את רכבי השטח, תחשוף בתערוכת פרנקפורט צמד מכוניות תצוגה: קומפאס ראלי ופטריוט. המטרה: לקוחות צעירים

  ג'יפ, מותג השטח האמריקני של דיימלר-קרייזלר, יחשוף בתערוכת פרנקפורט הקרובה (25-15 בספטמבר) צמד מכוניות תצוגה. הראשונה שבהן מכוונת לפלח השוק ההולך ומתפתח של הקרוס-אובר, בדרך כלל שילוב בין רכב שטח לסטיישן. דגם זה יכונה "קומפאס ראלי" (Compass, מצפן).


  ג'יפ קומפאס ראלי

   

  כפי שסיפרנו לכם בעבר, הקומפאס עשוי להפוך למתחרה ראש-בראש ביונדאי טוסון, גם בישראל. מהאיור שנחשף לקראת התערוכה, נראה כי דגם התצוגה מתקדם

  לקראת ייצור בצעדים גדולים. זאת, בהשוואה לקומפאס המקורי שהוצג בתערוכת דטרויט 2002. אז היה המרכב בעל שלוש דלתות בלבד, והעיצוב היה מקורי יותר ופחות שגרתי. יש לסייג זאת כמובן בכך שמדובר באיור בלבד, וכי מכונית התצוגה עשויה להיראות אחרת במציאות.

   

  בנוסף אין לפסול את האפשרות כי גרסת שלוש דלתות ברוח הקומפאס של אז, תוצג אף היא בעתיד הקרוב. דבר זה יסביר גם את בחירת ג'יפ בשם שני לקומפאס - "ראלי". בכל מקרה, פרטים מלאים אודות דגם התצוגה נוכל לחשוף רק בסמוך לפתיחת התערוכה. הפרט היחיד שרומז על יעודו נעוץ בהצהרה של ג'יפ, לפיה הקומפאס ראלי מיועד לקהל שבעבר לא שקל לרכוש רכב של המותג, וכי הוא יתחרה בפלח רכבי השטח הקומפקטיים - כלומר הטריטוריה של הטוסון.

   

  וגם פטריוט

   

  הג'יפ השני, המכונה פטריוט, מיועד לקהל יעד שונה. לדברי ג'יפ, הוא יתחרה על ליבם של רוכשי רכב צעירים, כאלה הדורשים יכולת שטח אמיתית. לדברי אנשי המותג, רכב זה יצטיין במיוחד מחוץ לדרכי האספלט, זאת באמצעות אימוץ טכנולוגיית הנעה כפולה חדשה.


  ג'יפ פטריוט

   

  עם זאת, פרטים מדויקים בנוגע לאותה טכנולוגיה לא נמסרו. כמו בקומפאס ראלי, כך גם כאן - נצטרך פשוט להמתין ולראות את רכב השטח במציאות, בתערוכת פרנקפורט.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים