שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הכין מטעני חבלה "בגלל האוצר של ערפאת"
  תושב אבו סנאן נעצר על-ידי פקחי רשות שמורות הטבע והגנים כשברשותו מטעני נפץ מוכנים לפעולה. לחוקריו ההמומים סיפר שהוא מחפש אחר אוצר, שלפי השמועה הטמין ערפאת במערה

  "אני מחפש אחר אוצר שיאסר ערפאת החביא במערה". זו התשובה ששמעו הבוקר (יום ד') פקחי רשות שמורות הטבע ההמומים מתושב אבו סנאן, שנעצר בשמורת מירון כשברשותו מטעני נפץ מוכנים להפעלה. 

   

  פקח רשות שמורות הטבע והגנים בהר מירון, ליעד לינק, סיפר שהוא וחבריו איתרו את החשוד בעקבות מידע על אנשים שעוסקים בחפירות בהר מירון. בסמוך לאתר החפירות התגלה מבנה עשוי עצים, בו התגוררו החשוד ונער שהיה עמו.

   

  "הגענו לאזור ופגשנו בשני אנשים, אחד בגיר ואחד קטין", סיפר. "השניים הקימו במקום מאחז ובין היתר עסקו בכריתת עצים. הם גם החזיקו במקום רוגטקות לציד ציפורים וכלי עבודה. אחרי חיפושים נרחבים יותר מצאנו כמה מטעני צינור, מוכנים להפעלה". למקום הוזעקו חבלני משטרה, שמנטרלים כמות רבה של מטענים הנמצאים עדיין בתוך המערה שחפר החשוד במקום. 

   

  פקחי רשות שמורות הטבע חקרו את האיש בחשד לפגיעה בשמורה ולציד בלתי חוקי. לאחר מכן הוא הועבר לחקירה במשטרת כרמיאל. לחוקריו השונים סיפר כי על-פי מידע שברשותו, טמון במקום אוצר בסך 50 מיליון דולר, שהיה שייך ליושב ראש הרשות הפלסטינית במנוח, יאסר ערפאת. החשוד לא ציין אם ערפאת החביא את האוצר בהר מירון בכוחות עצמו או שלח את אנשיו לעשות זאת בשמו.

   

  עוד עולה מחקירת החשוד כי מדובר בסבב החפירות השני אותו הוא עורך במקום. לפני כשנתיים ערך האיש חפירות באזור השמורה, אך ללא שימוש בחומרי נפץ.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הכין מטעני חבלה "בגלל האוצר של ערפאת""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים