שתף קטע נבחר

חשד: תקף מינית ילדה שהכיר באינטרנט

תושב בני ברק בן 25 נעצר בחשד לניסיון אונס שביצע בילדה בת 11, אותה הכיר ברשת. אביה של הילדה היכה אותו לאחר שסיפרה לו על המעשים. במקרה אחר נעצר אב תושב המרכז, שבנותיו התלוננו כי ביצע בהן מעשי סדום כשערך להן טיפולים הוליסטיים

דיווח שהתקבל במוקד המשטרה על קטטה הוביל אמש (יום ה') לתלונה על אונס ומעשים מגונים שביצע על פי החשד שלום בירנבאום, בן 25 מבני-ברק, בילדה בת 11 שפגש לאחר ששוחח עמה ברשת האינטרנט.

 

במשטרת מרחב דן התקבל דיווח על קטטה בדירה בבני-ברק. שוטרים שהגיעו למקום פגשו את אביה של הילדה בת ה-11 שתקף את בירנבאום. הם הפרידו ביניהם, ואז התברר כי הילדה סיפרה להוריה על פגישה שערכה עם החשוד, ובה ניסה לאנוס אותה וביצע בה מעשים מגונים. הוריה של הילדה קבעו בעורמה פגישה עם החשוד, וכשהוא הגיע לביתם החל האב להכות אותו. הילדה סיפרה כי שוחחה עם בירנבאום באנטרנט מספר פעמים לפני שפגשה אותו.

 

הוא נעצר לחקירה שבה שיתף פעולה עם חוקריו ואף דיווח כי הוא נפגש עם נערות שהוא מכיר ברשת. 

 

לדברי הטוענת המשטרתית, כרמלה טריקי, בירנבאום טען כי חשב שמדובר בנערה בת 17. במשטרת מרחב דן בודקים אם ביצע מעשים מגונים בנערות אחרות שאת שמותיהן הזכיר בחקירה.

 

פרקליטו של בירנבאום, עו"ד אופיר שטרסנוב, טען כי מדובר באדם נשוי, סטודנט למשפטים ששיתף פעולה עם החוקרים מהרגע הראשון, ולכן ניתן לשחרר אותו למעצר בית. אולם השופטת דניאלה שריזלי האריכה את מעצרו בשלושה ימים, וכתבה בהחלטתה כי קיים חשד סביר לביצוע המעשים, לפחות בילדה בת ה–11.

 

אב חשוד ביצוע עבירות מין בבנותיו

 

במקרה אחר עצרה המשטרה את תושב אזור המרכז בן 46, החשוד בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בשתי בנותיו בעודן קטינות. כיום הן בנות 14 ו-19, והן התלוננו כי במשך שנים רבות ביצע בהן עבירות מין. הן סיפרו כי כמטפל הוליסטי הוא נהג לערוך להן טיפולים ובמהלכם ניצל את ההזדמנות לגעת באיברי מינן ולבצע בהן את המעשים.

 

כאשר נעצר טען החשוד כי מדובר בסכסוך מתמשך בינו לבין אשתו, ודבר זה הביא לתלונה שהגישו נגדו.

 

במשטרה טוענים כי קיים חשד מוצק לכך שביצע מעשי סדום לפחות באחת מבנותיו באורח עקבי, והמקור לתלונה אינו אשתו של החשוד.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
הכירו באינטרנט (אילוסטרציה)
צילום: שאול גולן
מומלצים