שתף קטע נבחר

סופית: כפ"ס תארח את מכבי ת"א במגרשה הביתי

המשטרה חזרה בה מהמלצתה להנהלת הפועל כפ"ס לארח במחזור הקרוב את הצהובים במגרש העירוני, בשל כמות אוהדים גדולה שצפויה להגיע מתל אביב. מכירת הכרטיסים ביום המשחק לא תתאפשר

המשחק בין הפועל כפר סבא למכבי תל אביב בשבת, במסגרת המחזור השלישי, יערך באצטדיון לויטה, מגרשה הביתי של הראשונה. בעקבות הצפי לכמות רבה של אוהדים שיפקדו את המשחק, המליצה המשטרה לקבוצה להעתיק את המשחק לאצטדיון בהרצליה או לר"ג, אך לאור בקשת הנהלת כפר סבא חזרה בה מהמלצה זו.

 

למרות זאת, עקב דרישת המשטרה, לא תתקיים מכירת כרטיסים ביום המשחק, ותתאפשר מכירה מוקדמת בלבד. זאת על מנת למנוע לחץ על הקופות בשבת.

 

בפגישה שנערכה הבוקר בין נציגי המשטרה המקומית ונציגי אוהדי שתי הקבוצות, בהשתתפות מנכ"ל הפועל כפר סבא, גבי קצרה, המליצה המשטרה להעתיק את המשחק למקום אחר, בשל ההערכה כי למשחק יגיעו כ-8,000 אוהדים, בעוד שהאצטדיון בכפר סבא מכיל כ-5,600 מקומות ישיבה בלבד. בהפועל כפר סבא החליטו כנראה, לוותר על ההכנסה הצפויה מהעברת המשחק, כדי לשמור על הביתיות.

 

מחירי הכרטיסים, שיעמדו למכירה החל ממחר במשרדי "לאן", יעמדו על 80 ש"ח למבוגר ו-40 ש"ח לחיילים ונוער. למרות שהעברת הביתיות נמנעה, בכפר סבא הוחלט לשמור על מחירים סבירים.


פורסם לראשונה 19/09/2005 15:49

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל נחושתן
הפועל כפר סבא. שומרים על הבית
צילום: גיל נחושתן
מומלצים