שתף קטע נבחר

אוהדי בית"ר: "מי שנסע לסכנין שרוף ביציע המזרחי"

הנסיעה של אוהדי בית"ר לסכנין עוררה סערת רגשות בקרב הגרעין הקשה, כפי שאמר אחד המתנגדים: "אני מעוצבן, אלה שנסעו בגדו במסורת בית"ר"

פילוג בין מחנות אוהדי בית"ר ירושלים בעקבות ביקורם של חלק מהאוהדים אתמול בסכנין. הגרעין הקשה של היציע המזרחי לא קיבל את הביקור בהסכמה ובהבנה והביע טענות קשות נגד האוהדים שנסעו לסכנין. בעיקר הובע הכעס נגד נכונות האוהדים שנסעו לסכנין לצרף שחקן ערבי לבית"ר.

 

באתר האוהדים של הקבוצה נכתב כי האוהדים שנסעו עשו זאת על דעת עצמם ואינם מייצגים את כלל אוהדי בית"ר.


אוהדי בית"ר י-ם בסכנין (צילום: סמיר בדארנה)

 

אחד המתנגדים לנסיעה אמר ל-ynet: "אני מעוצבן מזה. אלו שנסעו בגדו במסורת של בית"ר. לא יכול להיות שכושי יהפוך עורו. מה זה צריך להיות שקובי דהאן (מאוהדי הקבוצה, ת.ג) אומר יום אחד שלא יהיו ערבים בבית"ר ופתאום מדברים אחרת? נגיד לו שטעה. כל מי שנסע לסכנין שרוף ביציע המזרחי ומעכשיו שיישב רק במערבי".

 

קובי דהאן, המכונה "האריה השואג מרמלה", הגיב על הדברים: "בחיים לא אשבור את המסורת של בית"ר ואת מה שהיא מייצגת כל השנים. אני אוהד בית"ר כל חיי, ובחיים לא אסכים ששחקן ערבי יבוא לבית"ר. אני לא אומר את זה מפחד כי אני לא פוחד מאף אחד. גם עבאס סואן הסכים שאין לו מה לחפש בבית"ר".

 

בהמשך דבריו אמר דהאן כי בכלל לא ידע שיגיע עם האוהדים לסכנין: "האוהד רועי רחמים אמר לי שעושים משהו בשביל דו קיום והסכמתי לבוא. לא ידעתי שנוסעים לסכנין. לחצתי למאזן גנאיים ולעבאס סואן את היד אבל בין זה לבין להגיד שאני מוכן שיהיה ערבי בבית"ר המרחק רב. לא ניסיתי לפגוע באף אחד ואני לא דובר של 40 אלף איש כי לכל אחד דעה משלו. אבוא ביום ראשון למשחק נגד מכבי חיפה והכל יהיה בסדר".

 

כשלושת אלפים כרטיסים נמכרו עד כה למשחק של בית"ר נגד האלופה. בית"ר תארח אלפיים תלמידים מירושלים ומהסביבה כחלק מפרויקט "חוויית ספורט". עד סוף השבוע עשוי גיא עזורי לקבל החלטה בעניינו של הקשר הסלובני הנבחן אדם קאפיץ'.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: נדב בן סימון
קהל בית"ר. מחלוקת בין היציע המזרחי למערבי
צילום: נדב בן סימון
מומלצים