שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סובארו מזמינה את הלגאסי למוסך

  1,700 מכוניות מדגמי סובארו לגאסי (B4) משנות הדגם 2004 ו-2005 נקראות לשוב למוסך. הסיבה: חשש לכשל בידיות הדלתות שיוביל לפתיחה לא רצויה שלהן

  יש לכם סובארו לגאסי? הקריאה הזו בשבילכם. חברת יפנאוטו, יבואנית סובארו לישראל, הודיעה היום על קריאה לתיקון של 1,698 מדגמי הלגאסי (B4). הסיבה: חשש לכשל במנגנון ידיות הדלתות, שעשוי להוביל לפתיחת דלתות לא רצויה במהלך הנסיעה. הדגמים המעורבים בקריאה לתיקון הינם משנות הדגם 2004 ו-2005.

   


   

  מיבואנית סובארו נמסר כי תהליך בדיקת מנגנון הפתיחה של הדלתות יארך כחצי שעה, ויבוצע כמובן ללא כל תשלום. כאשר תדרש החלפת מנגנון הידיות במכוניות השונות, תארך הפעולה שעה נוספת. למען הסר ספק, יבואנית סובארו מצהירה כי כל פעולה הקשורה לקריאה לתיקון תבוצע על חשבון יפנאוטו.

   

  מהיבואנית נמסר כי בינתיים לא ידוע על מקרים בהם כשלו מנגנוני ידיות הדלתות וגרמו לתאונה, או לנפגעים. ובכל מקרה, לקוחות החברה בעלי המכוניות האמורות יוזמנו למוסכי הרשת בימים הקרובים.

   

  כדאי לציין כי באופן קבוע מתלוננים יבואני הרכב השונים על חוסר יחס הולם של בעלי מכוניות הנקראים לתיקון יזום של היצרנית. בעלי רכב רבים מדי אינם טורחים כלל להגיע לצורך בדיקה ותיקון אפשרי, כך מדווחים מספר מנהלי מותג עמם שוחחנו לאחרונה. "לפעמים נראה שפשוט לא אכפת להם. מצד שני, רבים מהם נוהגים ברכב ליסינג, ואז מוטלת על קצין הרכב חובת דיווח וטיפול. לא תמיד הם עושים זאת", אמר ל-ynet אחד מבכירי הענף. לא חבל?

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים