שתף קטע נבחר

סקופ: מתן וילנאי יודע להקפיץ טקילות!

בזמן שמועמדים אחרים עסוקים בלכלוכים והשמצות הדדיות, המועמד הנקי מכולם החליט להתפרע, ויצא לשתות בירה וטקילה בנמל תל אביב. היה מגניב

הבחירות המתקרבות לראשות מפלגת העבודה גורמות למועמדים לעשות לפעמים גם פעולות שכל קשר בינן לבין אופיים ונטיותיהם הוא מקרי בהחלט.

 

כך למשל, השר מתן וילנאי החליט הלילה להוכיח עד כמה הוא צעיר בנפשו - ויצא לסיבוב בארים בנמל ת"א. כבר בבחירת השעה שבה החל הסיור נראה היה כי המועמד לא ממש מבין בחיי הלילה של ת"א.

 

וכך הגיח השר במתחם הנמל בסביבות השעה 21:30 בערב, מלווה בקומץ תומכים צעירים. למי שמכיר את חיי הלילה של ת"א ושל מתחם הנמל ברור כי מדובר בשעה מוקדמת - שלא לומר מוקדמת מאוד - כדי להגיע ולשתות משהו עם החבר'ה.

 

אבל וילנאי לא התבלבל ונכנס לאחד הבארים בתנועה נמרצת, כאילו הוא מתכוון לבלות לילה שלם בריקוד על הכיסאות ועל הבר. מהר מאוד התברר לו, למועמד הנמרץ, כי לא קל להתקבל לחיי הלילה של ת"א: רק מעטים מן הנוכחים טרחו להתרגש מהופעתו של השר. וילנאי נעמד נבוך קמעה במרכז המקום, כשהוא לא כל כך יודע מה לעשות עם עצמו - ולבסוף החליט להתיישב כשסביבו כמה מפעיליו, ולהמתין להתפתחויות.

 

ההתפתות החיובית הראשונה של הערב הזה היתה כוס הבירה הראשונה שהגיעה לידיו של המועמד. כבמטה קסם, לאחר כמה לגימות הפך וילנאי לנמרץ יותר,

פתח בשיחה עם הבליינים שישבו על הבר והתעניין בעיסוקיהם ובחייהם. לאחר מכן המשיך וילנאי לבר אחר בנמל, ושם - גם אם קשה להאמין - הוא הוזמן להקפיץ טקילות.

 

כנראה שהמגניבות של וילנאי והאומץ לערבב בירה עם טקילה עשתה את שלה, שכן כמה מהבליינים אף טרחו לאחל לו בהצלחה ולנהל איתו שיחות קצרות.

 

בשורות גדולות כמובן אולי לא יצאו מן הערב הזה שהחל בתחושת מבוכה קלה, אבל אולי כותרת אחת בכל זאת יש: מתן וילנאי יודע להקפיץ טקילות והוא אפילו נהנה מזה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
"אני נראה מגניב?"
צילום: שאול גולן
מומלצים