שתף קטע נבחר

צילום: ישראל יוסף

סעידה מרמת-גן: "פואד הוא הטוב ביותר"

בקלפי ברחוב קריניצי ברמת-גן חיכו לבנימין בן-אליעזר כמה "אוהדות שרופות", נשים מבוגרות עם מבטא בגדדי כבד. סעידה סופר: "פואד שלח לי מכתב שמאוד שכנע אותי. הוא הבטיח לפעול למען המבוגרים". בן אליעזר נראה במצב רוח מרומם: "השטח צוהל. הייתי בכמה מקומות ויש חגיגה"

השר בנימין בן אליעזר, המתמודד על ראשות העבודה, הצביע בבוקר (יום ד') בראשון לציון והמשיך מיד אחר כך לקלפי בבית מועצת הפועלים רחוב קריניצי ברמת-גן, שם חיכו לו כמה "אוהדות שרופות", נשים מבוגרות בעיקר, עם מבטא שמסגיר את מוצאן מבגדד. כאשר יצא, הגיע פרס ואיחל לו "בהצלחה". בן אליעזר עצמו אופטימי: "השטח צוהל. הייתי בכמה מקומות עד עכשיו ובשניהם חגיגה, התחושה היא תחושה נהדרת".

 


צילום: עיתון העבודה

 

סעידה סופר הגיעה לקלפי ברמת-גן כדי להצביע לפואד, שהוא לדעתה המועמד הטוב ביותר: "פעם הייתי בעד פרס, אבל צלצלו אלי כמה פעמים ואפילו שלחו לי מכתב מפואד שמאוד שכנע אותי. פואד כתב במכתב שאם אני אתמוך בו, הוא יעשה הכל בשביל המבוגרים שלא ישארו בלי אוכל בבית. ברוך השם, אני עובדת ואני רוצה טוב לכל עם ישראל ואני יודעת שהרבה אנשים אמרו לי שפואד הוא הטוב ביותר".

 

כאשר יצא פואד מהמרכז, שבו הוצבה הקלפי, ניגשה אליו סעידה ואמרה לו מילים חמות. הוא איחל לה בריאות והשיירה המשיכה לדהור לקריית גת.

 

חברתה של סופר, יהודית אריאל מסבירה מדוע גם היא תומכת נלהבת של פואד: "הוא איש שעשה הרבה ולא רק דיבר. הוא היה שר הביטחון ושר השיכון. פרס דואג לצד הפוליטי, לערבים ולשלום. הוא לא דואג לנושא החברתי. עמיר פרץ אמנם חברתי אבל מתאים להיות בוועד הפועל. הוא חדש וצריך לחכות עוד קצת, אולי בעתיד הוא ייבחר".

 

בדרכו לקריית גת, הסביר בן אליעזר שמטרתו היחידה בנסיעותיו בכל רחבי הארץ היא לנצח: "אני מתמודד כדי לנצח ומאוד מרוצה עד עכשיו. זה יוכרע רק בסוף היום. מה שחשוב לי הוא שהאנשים שנמצאים איתי לכל אורך הדרך וגם בשנה האחרונה, יראו אותי היום".

 

פואד מסביר מדוע חשוב לבחור בו: "המטרה העיקרית של מפלגת העבודה היא לאחות את הקרע בינינו לבין הציבור. אם יהיה ליכוד א' וליכוד ב' אפשר ללכת להתמודד ולנצח, לכן צריך לבחור רק בי כי אביא לניצחון. שמעון פרס מוביל מהלך רק בכיוון אחד והוא להיות מספר 2 של שרון בעוד שעמיר פרץ, שאין לי נגדו שום דבר, צריך להשתפשף קצת כי אין קיצורי דרך, צריך לזכור לקח היסטורי מאהוד ברק וממצנע".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
"דואג לשלום". פרס
צילום: ירון ברנר
"יש לו עוד זמן". עמיר פרץ
צילום: צפריר אביוב
מומלצים