שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תיאטרון פלייבק למען אחווה עולמית
  לרגל יום האחווה הבינלאומי יקיימו עשרות קבוצות תיאטרון פלייבק הופעות בשש יבשות מופעים מיוחדים, וגם כאן בישראל

  עשרות קבוצות תיאטרון פלייבק ברחבי העולם יציינו ב-13 בנובמבר את יום האחווה הבינלאומי במופעים שיתקיימו במקביל בחמש יבשות. במשך 24 שעות יקיימו כל קבוצות התיאטרון המשתייכות לארגון, מופעים תחת הכותרת: "מעשים של אחווה, טוב לב וקירוב לבבות". הקבוצה הישראלית, "תיאטרון פלייבק

  – משחק מהחיים", תקיים שני מופעים שייערכו בתיאטרון הסמטה ובבית תמי בת"א.

   

  רשת תיאטרוני פלייבק, הפועלת מזה 30 שנה ברחבי העולם, מציעה חוויה ייחודית של תיאטרון אימפרוביזציה בו ממחיזים השחקנים סיפורים מהחיים של אנשים בקהל ויוצרים בכך הזדהות בין כל הנוכחים באירוע. אביבה אפל מי שהקימה בשנת 1991 את קבוצת פלייבק הישראלית אומרת: "אנשים הגרים במציאות של עימות, המפולגים על ידי לאום, גזע, מעמד חברתי או כלכלי – זקוקים לגשר של הבנה והזדהות. אוכלוסיות באזורים טעונים רבים ברחבי העולם הגיעו בשנים האחרונות לכדי דיאלוג קונסטרוקטיבי בעזרת אירועי תיאטרון מסוג זה".

   

  לדברי אפל, המשמשת כיום גם כסגנית ארגון תיאטראות הפלייבק העולמי, מטרת האירוע לאחד קהיליות מכל העולם סביב אירוע ועניין משותף, לתת קול לאנשים בכל מקום ולכבד את חוויותיהם האישיות והאנושיות ובכך ליצור כלים שימושיים לשיפור המצב. מארגני המיזם, שיסוקר על ידי רשת CNN, מציינים כי בכוונתם להפוך את יום האחווה הבינלאומי למסורת חדשה של פסטיבלי פלייבק עולמיים.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים