שתף קטע נבחר

לידר רכשה 30% מבית ההשקעות ילין לפידות

לידר החזקות והשקעות רכשה מדב ילין ויאיר לפידות 30% מבית ההשקעות ילין לפידות תמורת כ-1.9 מיליון דולר. יאיר פודים, מנכ"ל לידר מסר כי רכישת 30% מבית ההשקעות ילין לפידות נעשתה במסגרת אסטרטגיית החברה להרחיב ולהעמיק פעילותה בשוק ההון

לידר החזקות והשקעות רכשה מדב ילין ויאיר לפידות 30% מבית ההשקעות ילין לפידות תמורת כ-1.9 מיליון דולר.

 

על-פי ההסכם תחזיק לידר בשלב הראשון 30% מהבעלות על בית ההשקעות, והמייסדים, דב ילין ויאיר לפידות, יחזיקו ב- 70% מהבעלות. בשלב השני בכוונת לידר להשלים לרכישה של 50% מילין לפידות. עוד סוכם, כי לאחר הרכישה ימשיכו ילין ולפידות לכהן כמנכ"לים של בית ההשקעות, זאת במשך 5 שנים לפחות.

 

יאיר פודים, מנכ"ל לידר מסר כי רכישת 30% מבית ההשקעות ילין לפידות נעשתה במסגרת אסטרטגיית החברה להרחיב ולהעמיק פעילותה בשוק ההון.

 

"הניסיון העשיר שלנו ביחד עם צוות הניהול המקצועי והיכולת הביצועית הגבוהה של ילין לפידות יספקו לנו פלטפורמה רחבה להרחבת פעילות הקבוצה במשק הישראלי בכלל ובשוק ההון בפרט, ישפרו את יעילותה של הקבוצה ויאפשרו לקבוצה לייצר תשואות גבוהות ואטרקטיביות ביותר", אמר פודים.

 

בית ההשקעות ילין לפידות עוסק במישרין ובאמצעות חברות בבעלותו המלאה (חברות קבוצת ילין-לפידות) בניהול תיקי לקוחות, ניהול קופות גמל וניהול קרנות השתלמות, ומתעתד לעסוק בקרוב גם בניהול קרנות נאמנות. סה"כ הנכסים המנוהלים מסתכם בכ-900 מיליון שקל.

 

השלמת העסקה מותנית במספר תנאים מתלים שהעיקרים שביניהם: אישור דירקטוריון, אישור הממונה על ההגבלים העסקיים, אישור הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון במשרד האוצר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים