שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נתניה: אשר אלון החליט לפרק את הדירקטוריון
  הבעלים של מכבי נתניה מנהל מגעים עם אנשי עסקים מגרמניה, שעשויים לרכוש את הקבוצה. ראובן עטר יודיע השבוע לפפי קימוטו אם הוא מעוניין בהישארותו בקבוצה
  הבעלים של מכבי נתניה, אשר אלון, החליט לפרק את הדירקטוריון שהיה שותף לניהול השוטף של הקבוצה מפתיחת העונה הנוכחית. ככל הנראה, המהלך של אלון מתואם עם ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג, שכן הדירקטוריון הנוכחי הוקם בשיתוף עם פיירברג, ומכהנים בו לא מעט חברי מועצת העיר ועוזריה הקרובים של פיירברג.

   

  למן הקמת הדירקטוריון היה ברור שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לנהל את הקבוצה כשיש כל כך הרבה פונקציונרים ובעלי תפקידים, כל אחד עם האגו שלו והרצונות שלו. תחילה ניסו לצרף פוליטיקאים דוגמת אהוד ודני יתום, לאחר מכן החלו ההתכתשויות ההדדיות והביקורת על אופי ניהול הקבוצה ועל תפקודו של יו"ר הדירקטוריון, יורם יאיר.

   

  נדמה שהקש ששבר את גב הגמל היה שלל ההתבטאויות של חברי דירקטוריון ובהם רפי סרוסי ורפי קדוש על המאמן ראובן עטר. בינתיים טרם יצאה הודעה רשמית על הפירוק, אולם ייתכן שהודעה כזו תצא היום או לכל המאוחר מחר.

   

  במקביל, וייתכן שיש קשר בין הדברים, מנהלים אלון ויתר הבעלים של הקבוצה מגעים מתקדמים עם קבוצה של אנשי עסקים מגרמניה, המעוניינים לרכוש את הקבוצה. לנתניה יש את התקציב הנמוך ביותר בליגת העל, והיא משוועת למשקיעים נוספים שיוכלו לשדרג את הקבוצה כלכלית ומקצועית.

   

  השבוע אמור המאמן ראובן עטר להודיע לחלוץ הקונקולזי פפי קימוטו אם הוא מעוניין להאריך את חוזהו עד תום העונה. קימוטו, שכבש אמש את שער השוויון בטדי מול בית"ר ירושלים, מסיים את חוזהו בסוף דצמבר, ובנתניה יצטרכו להחליט אם להשאירו. בנתניה ממתינים גם לאישור של ההתאחדות לרשום את ליאונרד קרופניק היהודי כשחקן ישראלי, ואז תוכל הקבוצה לצרף זר נוסף על חשבונו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוסי רוט
  אשר אלון
  צילום: יוסי רוט
  צילום: גיל נחושתן
  ראובן עטר
  צילום: גיל נחושתן
  מומלצים