שתף קטע נבחר

גלידה ב-1.90 שקל? כבר לא במקדונלד'ס

אחרי 10 שנים מעלה מקדונלד'ס את מחיר הגלידה בגביע מ-1.90 שקל ל-2.90 - עלייה של 52%. גם מוצרים אחרים מתייקרים. מקדונלד'ס: ריאלית, המחיר החדש זהה למחיר ביום ההשקה

אחד מהסמלים של מקדונלד'ס ישראל היא הגלידה ב-1.90 שקל. 10 שנים שמרה הרשת על המחיר הזה לאותה גלידה אמריקאית בגביע, שרבים הגיעו לסניפים רק בשבילה. ל-ynet נודע, כי השבוע החליטה מקדונלד'ס ישראל שהגיע הזמן להעלות את המחיר, ומעתה מי שיגיע לאחד הסניפים ויבקש "גלידה בשקל תשעים", ייאלץ להיפרד משקל נוסף. זאת, לאחר שהנהלת הרשת החליטה להעלות את מחירה ב-52% - ל-2.90 שקל.    

 

ממקדונלד'ס נמסר בתגובה, כי "אחרי 10 שנים, אנו מעלים, לראשונה, את מחירי הגלידה מ-1.90 שקל ל-2.90 שקל. ריאלית, המחיר החדש זהה למחיר ביום ההשקה. במקביל, בעקבות עלייה במחירי התשומות, העלנו חלק מהמוצרים בתפריט. מחירי הארוחות נשארו כשהיו". 

 

לפני כחודשיים נרשמו עליות מחירים בין 3% ל-31% בארוחות ברשת מקדונלד'ס. זאת, לאחר שנתיים שלא היו עליות מחירים ברשת. מחיר הארוחות עלה בכ-3%. העלייה הגדולה ביותר נרשמה במחיר הגדלת הארוחות - שעלה בשיעור של 31%, מ-1.90 שקל ל-2.5 שקל להגדלה לארוחה גדולה, ומ-2.9 שקל ל-3.9 שקל להגדלה לארוחת ענק. הרשת הסבירה אז את עליות המחירים בעליית מחירי האנרגיה והבשר בשוק.

 

המידע הראשוני התקבל באמצעות האי-מייל האדום

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים