שתף קטע נבחר

ניצי הליכוד מפרסמים "רשימת חיסול"

לקראת הפריימריז לבחירת רשימת המועמדים לכנסת יפרסמו ניצי הליכוד חוברת ובה אופן פרטי הצבעותיהם של חברי הכנסת ושרי הליכוד על תוכנית ההתנתקות. הניצים מצפים לתמיכה באלו שהתנגדו לתוכנית

בימים הקרובים תופץ חוברת לחברי מרכז הליכוד בה מחלקים ניצי הליכוד ציונים לחברי הכנסת של הליכוד העומדים לבחירה מחודשת בפריימריז של התנועה. בחוברת נכתב מי היה נאמן לערכי הליכוד ומי פעל נגדם. זאת למרות שחלק גדול מחברי הכנסת של הליכוד שתמכו בתוכנית עברו לרשימת קדימה.

 

שני חברי מרכז בולטים שבח שטרן ונתן אנגלסמן, המזוהים עם חברי קבוצת המורדים בליכוד, יחד עם חברי קבוצת מורדים נוספים בליכוד מפרטים בחוברת המהודרת את הנתונים על אופן הצבעתם של חברי סיעת הליכוד בהצבעות הגורליות על אישור תוכנית ההתנתקות.

 

"הבחירות האלו עומדות בצל ביצוע תוכנית ההתנתקות. היו חברי כנסת מטעם הליכוד שתמכו בתוכנית התנתקות בהצבעות שנערכו בכנסת ובממשלה, למרות משאל מתפקדי הליכוד שתוצאותיו היו נגד ההתנתקות.", כתבו השניים. "לעומת זאת היו אחרים ,שעמדו בגאון מול כל הלחצים והפיתויים, התנגדו לעקירה ולגירוש ואף שילמו מחיר אישי כבד על נאמנותם לארץ ישראל ולערכי הליכוד. אנו מאמינים שהנתונים יסייעו להחלטתך ביום ההצבעה", נכתב בחוברת.

 

השניים לא ציינו את אופן הצבעתו של יו"ר התנועה ח"כ בנימין נתניהו שתמך אף הוא בחלק מההצבעות על תוכנית ההתנתקות.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
מי תמך ומי התנגד?. ההתנתקות
צילום: ירון ברנר
מומלצים