שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  נבחרת החלומות, או נבחרת בחלומות?

  בזה אחר זה הגיעו המנצחים הגדולים של הפריימריז בעבודה אל בית ברל בכפר סבא, חיבקו, נישקו ועודדו. אלא שכולם במפלגה יודעים כי הפירגון ההדדי הזה הוא קצר ימים. ומי לא בא? אהוד ברק

  קצת יותר מחודשיים לפני הבחירות הכלליות לכנסת, כשנדמה כי קדימה מצליחה לשמור על כוחה הבלתי נתפס בסקרים ואף מתחזקת, בחרה מפלגת העבודה את רשימתה לכנסת ה-17. אחרי חודשיים של קמפיין אינטנסיבי ברחבי הארץ, במהלכו שפכו המועמדים כמויות בלתי נסבלות של מילות פירגון זה על זה, במפלגת העבודה נראה היה הבוקר כי האווירה הטובה "כאן כדי להישאר".

   

  צילום וידיאו: ירון ברנר  

   

  בזה אחר זה הגיעו המנצחים הגדולים של הפריימריז אל בית ברל בכפר סבא, חיבקו, נישקו ועודדו את כל מי שצריך היה או סתם רצה לגעת בהצלחה הגדולה, והפנו עיניהם אל העתיד, אל הבחירות ב- 28 במארס.

   

  אלא שכולם במפלגת העבודה יודעים כי הפירגון ההדדי הזה קצר ימים הוא. כבר היום התברר כי בנימין בן אליעזר נמצא במצב רוח מלחמתי והוא מתכוון לסגור חשבון עם עמיר פרץ, שלטענתו פעל כדי להציב אותו במקום נמוך ברשימה. ועם מי פעל פרץ לדעת בן אליעזר?
  עם לא אחר מאשר אהוד ברק, שמעסיק בימים אלה את העבודה ואת התקשורת, סביב השאלה הגורלית: האם יחזור לפעילות פוליטית בתוך המפלגה, ואם כן, באיזה מקום ישובץ.

   

  המנצחים הגדולים של הפריימריס נאלצו, איך לא, בין שמחה לשמחה, להתייחס גם אל אהובם-שנוא נפשם, אהוד ברק, שמסתובב בימים אלה בחוץ לארץ, הרחק מן ההתרחשויות הפוליטיות החמות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלי אלגרט
  ברוורמן ויחימוביץ'
  צילום: אלי אלגרט
  צילום: אלי אלגרט
  הרצוג
  צילום: אלי אלגרט
  צילום: אלי אלגרט
  תמיר וסנה
  צילום: אלי אלגרט
  מומלצים