שתף קטע נבחר

ניתן לאתר פורצים... אם זה קורה אצל ניצב בדימוס

מי לא התנסה בזה? פורצים מגיעים באישון ליל ומרוקנים את הבית על תכולתו. המשטרה רושמת פרטים, ובזה נגמר העניין. אבל לא כאשר מדובר בביתו של ניצב בדימוס סנדו מזור שנפרץ. שעות אחדות לאחר מכן נעצרו החשודים, שכבר הובאו לבית משפט. מתברר שהמשטרה יכולה גם אחרת

משטרת תל-אביב מצליחה לפענח רק כ-10 אחוזים מעבירות הרכוש, כך דווח רק לפני שבוע, אבל כשהפורצים מגיעים לדירתו של ניצב בדימוס סנדו מזור במרכז תל-אביב, שיעור ההצלחה ממריא ל-100 אחוזים. משטרת מרחב ירקון עצרה שני חשודים שפרצו לדירתו של סגן המפכ"ל לשעבר.

  

אמש (יום א') נפרצה דירתו של מזור. הפורצים שהיו "מקצוענים" נכנסו לדירת הגג לאחר ששברו חלון וירדו מהגג אל תוך הדירה. חברת האבטחה הזעיקה את המשטרה משום שמזור עצמו שוהה כעת בחו"ל.

 

טובי המוחות במשטרת מרחב ירקון החלו מיד בחקירה אינטנסיבית, וכעבור זמן קצר הגיע מידע מודיעיני ממרחב איילון (אזור חולון-בת-ים) שהפורצים המקצועיים הגיעו כנראה מאזור חולון. השוטרים הגיעו לביתם של השנים, דוד בן שמעון, בן 42, המוכר מעבירות רכוש קודמות, ויגאל קדושים בן 46.

 

בחיפוש בביתו של בן שמעון נתפסו מספר פריטים שלא קשורים לפריצה, אך קיים חשד שמדובר ברכוש גנוב. גם בדירתו של קדושים לא נתפס דבר, והוא טען בחקירה שהוא סוחר מכוניות. בינתיים לא נמצאו טביעות אצבע של בן שמעון בדירתו של מזור.

 

השניים הובאו לבית משפט השלום בתל-אביב, שם טען רב-סמל יוני הירשהורן שהמשטרה בודקת את מעורבותם של השניים בפריצות לדירות נוספות. השופטת דניאלה שריזלי כתבה בהחלטתה כי החומר אותו העבירה אליה המשטרה מורכב, וכי מתקיים חשד שניתן להגדירו כ"חשד סביר". היא האריכה את מעצרם של השניים בשלושה ימים.

 

במשטרה עוד לא יודעים מה נגנב מתוך הדירה, אולם מעריכים שנגנבו תכשיטים. רק כשמזור עצמו ישוב מחו"ל, יתברר הנזק האמיתי.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'רמי פלדמן
סנדו מזור
צילום: ג'רמי פלדמן
מומלצים