שתף קטע נבחר

רשות המסים נגד אורלי ויינרמן

הרשות דורשת מויינרמן מאות אלפי שקלים על הכנסותיה בשנים האחרונות. צו בימ"ש עדיין אוסר פרסום מקור הכנסותיה של ויינרמן והיקפן המדויק

לא מעט סיפורים נכרכו בתקופה האחרונה בשמה של השחקנית והסלבריטאית אורלי ויינרמן, אבל בסיפור הזה היא לבטח לא תרצה להתגאות. ל-ynet נודע כי רשות המסים דורשת מויינרמן מאות אלפי שקלים על הכנסותיה בשנים האחרונות.

 

ויינרמן מצדה לא ממהרת לשלם והגישה ערעור על ההחלטה לבית המשפט המחוזי בתל אביב.

 

אבל אצל ויינרמן כמו אצל ויינרמן שום דבר לא פשוט ועורכי דינה הצליחו במהלך כמעט תקדימי לקבל צו איסור פרסום גורף על הפרשה. בימים האחרונים הסיר שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, אלטוביה מגן, חלק מהצו אולם עדיין נאסר לפרסם את מקור הכנסותיה של ויינרמן ואת היקפן המדויק.

 

עורך דינה של ויינרמן, רון רוטשילד, מסר בתגובה כי אינו יכול להתייחס לנושאים אישיים של לקוחותיו והוסיף כי ויינרמן סמוכה ובטוחה כי פעלה כשורה בעבר ותמשיך לפעול כך גם בעתיד.

 

חוב לרופא השיניים

 

בחודש דצמבר החלוף פורסם ב"ידיעות אחרונות" כי ויינרמן, "עוגן" מהסדרה "שמש", קיבלה עבור כל פרק מ-75 הפרקים הראשונים בסדרה שלושת אלפים דולר. על פי ההסכם עם חברת ההפקות של הסדרה "טדי יזמות והפקות", ויינרמן אמורה הייתה לקבל בנוסף לכך 4% מכל רווח של חברת "טדי" ממכירת הסדרה לתחנות אחרות.

 

בחודש יוני אשתקד פורסם כי ויינרמן יצאה בפברואר 2005 את הארץ בדרכה לארה"ב כשהיא מתחמקת מצו עיכוב יציאה מהארץ שהוציא נגדה רופא השיניים שלה, ד"ר רוני אמיד, בשל חוב של 35,000 שקל. על פי עדותו של הרופא, בחודש מאי לפני הדיון בתביעה, התייצבה אצלו אמה של ויינרמן ושילמה את החוב כולל שכר טירחה לעורך דין.

 

בראשית השנה פורסם בתקשורת כי ויינרמן מנהלת רומן סוער עם סייף אל-איסלאם, בנו של מועמר קדאפי שליט לוב. בראיון אצל יאיר לפיד הכחישה ויינרמן בתוקף את הקשר עם בנו של קדאפי.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סטודיו קמילה
אורלי ויינרמן
צילום: סטודיו קמילה
מומלצים