שתף קטע נבחר

אתר ליכודניק "גייס" את אולמרט לחמאס

בסרטון שפורסם באתר המזוהה עם פעילי הליכוד נראה אולמרט עם ראש הממשלה הפלסטיני המיועד, כשברקע מתנגן השיר "בילאדי בילאדי". בקדימה קראו ליועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה. הליכוד: זה לא האתר הרשמי

בעקבות פרסום סרטון בו מופיע ממלא מקום ראש הממשלה, אהוד אולמרט, עם כובע של החמאס על ראשו באתר "אני ליכודניק", קראה היום (ב') מפלגת קדימה ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה שייפתח בחקירה כנגד האתר על הסתה.

 

 

בסרטון מופיע אולמרט עם כובע של החמאס לראשו וראש הממשלה הפלסטיני המיועד איסמעיל הנייה מאחריו וברקע נשמעת נעימת התקווה על רק המילים של השיר הפלסטיני "בילאדי בילאדי". כמו כן עורבבו בסרט הלוגו של קדימה והלוגו של החמאס.


אולמרט ואיסמעיל הנייה. באדיבות האתר "ליכודניק"

 

התמונה הראשונה בסרט מראה את פניו של ראש הממשלה הפלסטיני המיועד, איסמעיל הנייה, עליה נכתב קדימה בלבן ו"פלסטין" בירוק. כמו כן מופיעות הסיסמאות "שמאלמרט נתן כסף לחמאס" והסלוגן שאותו המציא הליכוד הקורא לאולמרט שמאלמרט "אולמרט - איום אסטרטגי על ישראל".

 

בקדימה הביעו זעם רב על הפרסום של דברי ההסתה. לטענתם, אתר האינטרנט מארח שרים וחברי כנסת של הליכוד. מקדימה נמסר: "האתר 'אני ליכודניק', המשמש כאתר הפעילים של הליכוד, נתן עוד דוגמא להסתה של ביבי ושלוחיו אליה הם נגררים כל פעם שהם בלחץ. מן הדין שהיועץ המשפטי לממשלה יורה על פתיחת חקירה מיידית כדי לגדוע את מסע ההסתה המסוכן הזה".

 

מהליכוד נמסר בתגובה שלא מדובר באתר רשמי של המפלגה. "אין לנו כל שליטה או פיקוח על תכניו. מי שרוצה לדעת את עמדותיה של תנועת הליכוד בשם אומרם מוזמן להיכנס לאתר הרשמי שלנו".

 

אריק זיו, עורך התכנים באתר 'אני ליכודניק' אמר בתגובה: "בעקבות התלונות ייבחן הסרטון על ידי היועץ המשפטי של האתר. בכל מקרה אני לא רואה בחומר שפורסם משום הסתה". זיו אישר שצפה בחומר בטרם זו הועלה לאוויר באתר אני ליכודניק.

 

גולשים ותיקים באתר טוענים שמדובר באתר שנותן אכסניה לבכירי הליכוד. לטענתם, תגובותיו של יו"ר מטה ההסברה של הליכוד, ח"כ גדעון סער, מופיעות באתר. להודעות דובר הליכוד יש אזור מיוחד בעמוד הראשי, ובצדו הימיני ישנן קישוריות לאתרים של חברי כנסת מהליכוד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות האתר "ליכודניק"
אולמרט עם הכובע
באדיבות האתר "ליכודניק"
מומלצים