שתף קטע נבחר

האיחוד הלאומי-מפד"ל: הולכים על גוש דן

במפלגה מתכוונים לצאת יותר לשטח בימים שנותרו עד הבחירות, ולהתמקד בגוש דן והשרון. סקר שנערך בהזמנת המפלגה ומצביע על 11 מנדטים למפלגה, מעודד את אנשי המפלגה. "הסקר הקודם שנערך בעיתונים נעשה בתענית אסתר ובפורים, כאשר הציבור שלנו חוגג וקשה מאוד לתפוס אותו, ואם כבר תופסים אותו הוא שיכור ואז הוא מצביע לקדימה"

באיחוד הלאומי-מפד"ל מתכוונים לצאת בימים שנותרו עד הבחירות יותר לשטח, ולא להסתפק בתשדירי הבחירות, ש"הציבור שלנו לא רואה", לדבריהם. הכוונה היא לצאת יותר לצמתים ולחלק פליירים למכוניות, להגיע לבתים, ולנסות לשכנע תושבים בטלפון. "עיקר הפוטנציאל שלנו בשבוע הקרוב הוא גוש דן והשרון", אומרים גורמים במפלגה.

 

 

במפלגה מעודדים מסקר שהוזמן על ידה ונערך על ידי פרופ' יצחק כץ ממכון "מאגר מוחות". לפי הסקר, האיחוד הלאומי-מפד"ל מגיעה ל-11 מנדטים וקדימה יורדת ל-34-35 מנדטים, זאת לעומת 8 מנדטים להם זכתה האיחוד הלאומי-מפד"ל בסקרים האחרונים.

 

הסקר נערך ביום חמישי בלילה, בהזמנת האיחוד הלאומי-מפד"ל, ובמוצאי שבת בוצעו השלמות אחרונות. בסקר השתתפו יותר מאלף נשאלים מכל רחבי הארץ.

 

עוד עולה מהסקר כי יותר תומכים של המשפלגה מצהירים כי יעשו את הדרך לקלפי, לעומת סקרים קודמים. הפעם הצהירו 90 אחוז כי יעשו זאת, לעומת 50 אחוז בסקרים קודמים.

 

על השאלה כיצד איך יכול להיות שהסקר סותר את התוצאות בעיתונים בסוף השבוע, אמרו גורמים ברשימה המשותפת: "בכל העיתונים הסקר נעשה בתענית אסתר ובפורים, כאשר הציבור שלנו חוגג וקשה מאוד לתפוס אותו, ואם כבר תופסים אותו הוא שיכור ואז הוא מצביע לקדימה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים צח
ח"כ בני אלון
צילום: חיים צח
מומלצים