שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חצי יובל לתיאטרון הקרון

  תיאטרון הקרון, המתמחה בשפת אמנות הבובות, יפתח את אירועי יום ההולדת ה-25 בתערוכה מיוחדת שכולה מחווה לאמניו, לבובות ולחפצים שהופיעו בהפקותיו לאורך השנים

  תיאטרון הקרון, הגוף המרכזי והמשפיע על כינונה של שפת אמנות הבובות בישראל, מציין 25 שנות פעילות במגוון אירועים שייפתחו בתערוכה רטרוספקטיבית שיארח פסטיבל ישראל.

   

  התערוכה, הצצה לתוך זיכרונות ילדות של מאות אלפי ילדים בישראל, כוללת 50 בובות נבחרות מתוך הצגות שאינן מועלות עוד שיצר הפסל איתן רואל וכן 25 צילומים שמהווים תחנות דרך בדרכו של תיאטרון הקרון. התערוכה תוצג באכסדרת תיאטרון ירושלים החל ב-26 במאי ועד ל-15 ביוני. מסכי וידאו יציגו ראיונות תיעודיים עם אמני הקרון בחדרי העבודה שלהם, זאת במטרה לשתף את הקהל ברגע הקסם של חווית היצירה.

   

  התערוכה, "קידת הבובות", היא, לדברי התיאטרון, "הפעם הראשונה בה עולות הבובות אל הבמה ללא מפעיליהן, הבובנאים, זאת בכדי לקוד בפניהם ולהודות על רבבות הצגות בישראל ובעולם ועל אין ספור רגעים של קסם בימתי". עם תום פסטיבל ישראל תוצג התערוכה בחודש אוגוסט בפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון בובות המתקיים במעון התיאטרון בגן הפעמון. מאוחר יותר תוצג גם באכסדרת תיאטרון הקאמרי בתל אביב.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים