שתף קטע נבחר

האם גורמים פמיניסטים השחיתו את אתר "הקול הגברי"?

האם קבוצה פמיניסטית משחיתה אתרים של ארגוני גברים? כך לפחות סבור יעקב קנדלקר מעמותת "הקול הגברי", ששלח לנו את ההודעה הבאה באימייל האדום:

 

"ברצוני לדווח לכם על פריצה נוספת לאתר עמותת הקול הגברי. אין זו הפעם הראשונה שגורמים פמיניסטים עויינים תוקפים את אתר האינטרנט שלנו, בדיוק ביום שבו מתפרסמות שתי כתבות מעמיקות, אחת בנושא מצוקת האבות הגרושים בידיעות אחרונות והשניה לגבי תלונות כזב של מקרי אונס, בערוץ 2. זה פשוט סיפור שחוזר על עצמו!". הנה צילום מסך של האתר שהושחת.

 

בסוף השבוע פורסמה הכתבה "אבות אכלו בוסר" במוסף השבת של ידיעות אחרונות - על קבוצת גברים הטוענים שבתי משפט מפלים לרעה אבות גרושים בדיונים על אחזקת ילדיהם, וכתבה של ארז רותם באולפן שישי בערוץ 2, על הפללתו של ליאור דקל באונס שלא ביצע, על פי הטענה.

 

"בכל פעם שאנחנו מביאים לפמיניסטיות עוד נבוט בראש בתקשורת...הפמיניסטיות מוציאות את תיסכולן על אתר "הקול הגברי'", נכתב באתר בעקבות ההשחתה, "תתרגלו לנבוט, פמיניסטיות, יש עוד הרבה בדרך אליכן". מלבד זאת, בעלי האתר מחפשים "בונה אתרים מתנדב עם ידע מעמיק באבטחת אתרים, רצוי גם עם יכולת עיצוב וראש קרימינלי".

 

בחודש נובמבר, 2005, נפרץ אתר "משמורת " של מטה המאבק למען האב הגרוש נפרץ בעקבות כתבה ששודרה בליל שבת באולפן המרכזי בערוץ 10, ותכניו הושחתו.

 

עם זאת, בניגוד לפריצה ההיא, הפעם הפורצים לא השאירו כל מסר, והקישור שנמצא בהודעת הפריצה מוביל לאתר של קבוצה טורקית, כך שסביר כי מדובר בצירוף מקרים ותו לא. מנגד, הניסוח האלים ומעורר התמיהה "תתרגלו לנבוט...", "ראש קרימינלי" של "הקול הגברי" מזיק למטרות שלהם כפי שאף כנופיית האקריות פמיניסטיות לא תוכל לעשות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים