שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  אולמרט על עיסקת ישקר: "מתנה גדולה לישראל"
  ראש הממשלה אמר הערב (מוצ"ש) בשיחת טלפון לאיתן ורטהיימר: "אנחנו מסירים את הכובע בפניכם, באופן אישי ובשם המדינה כולה. המכירה הזו היא תנופה אדירה לכלכלת ישראל". ורטהיימר השיב כי "הבעת האמון של באפט מהווה הצהרה חשובה למדינת ישראל, וכפי שדיברו על הצהרת בלפור מעתה ידברו על הצהרת באפט"
  ראש הממשלה, אהוד אולמרט, שוחח הערב (מוצ"ש) עם איתן ורטהיימר, יו"ר חברת ישקר, שנמכרה בסוף השבוע לוורן באפט תמורת 4 מיליארד דולר.

   

  ראש הממשלה אולמרט אמר לורטהיימר כי: "זוהי בשורה גדולה ומתנה גדולה למדינת ישראל. אנחנו מסירים את הכובע בפניכם, באופן אישי ובשם המדינה כולה. המכירה הזו היא תנופה אדירה לכלכלת ישראל ואני בטוח שהיא תביא תועלת כלכלית נוספת".

   

  ורטהיימר הודה לראש הממשלה וסיפר לו כי בכל מקום הוא מזכיר את העובדה שעמד בקשר עם ראש הממשלה, את ברכתו המוקדמת לעסקה, את המחשבה המשותפת ואת התכנון כיצד הופכים את רכישת החברה למנוף כלכלי עבור מדינת ישראל.

   

  ראשי ישקר שמרו על העיסקה המתרקמת עם וורן באפט בחשאיות שאין דומה לה. עם זאת, עוד לפני סגירת העיסקה דיווח ורטהיימר על פרטיה לראש הממשלה, אהוד אולמרט ולשר האוצר, אברהם הירשזון.

   

  ורטהיימר הוסיף כי עבורו מכירת החברה היא הדלקת משואה כלכלית בדיוק כפי שאביו הדליק משואה ביום העצמאות בשבוע שעבר. הוא הוסיף כי הבעת האמון של באפט מהווה הצהרה חשובה למדינת ישראל, וכפי שדיברו על הצהרת בלפור מעתה ידברו על הצהרת באפט.

   

  ראש הממשלה ישוחח מחר (א') עם וורן באפט כדי להודות לו על ההשקעה הענקית בחברה ישראלית.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אולמרט על עיסקת ישקר: "מתנה גדולה לישראל""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גיל יוחנן
  ראש הממשלה אולמרט. מוריד את הכובע
  צילום: גיל יוחנן
  מוגש מטעם: מוצר השנה
  מומלצים