שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הפדופיל הודה שהתחכך בילדים, ושוחרר שוב
  שלומי קורידו, פדופיל בן 27 מת"א, שוחרר לפני שנה מהכלא לאחר שהורשע בעבירות מין בילדים. מאז הוא התגורר בדרום ת"א. לפני כשבוע התלונן ילד במשטרה שקורידו תקף אותו מינית, והוא שוב נעצר. קורידו טען כי רק "התחכך" בילדים. שופט הרחיקו למשך חודשיים מגנים ציבוריים באזור

  שלומי קורידו, פדופיל בן 27 מתל אביב, שוב נעצר אולם בהיעדר ראיות מספיקות הוחלט לשחררו, כך הותר היום (ד') לפרסום. בית המשפט הורה לקורידו לא להתקרב לגנים ציבוריים באזור התחנה המרכזית החדשה בתל אביב למשך חודשיים.

   

  לפני כשנה שוחרר קורידו מהכלא, לאחר שהורשע בעבירות מין בילדים. מאז שחרורו מהכלא קורידו ממשיך לגור באזור דרום תל אביב אצל אימו. מדי פעם הורים מתלוננים במשטרה על כך שהוא ממשיך להסתובב בחברת ילדים בגילאי 8-12 ומשחק איתם בגנים ציבוריים, בעיקר באזור התחנה המרכזית.

   

  לפני כחודש הוא נעצר בחשד לביצוע מעשים מגונים בילדים בגילאי 9-12, אולם כעבור שבוע הוחלט לשחררו בהיעדר ראיות מספיקות. במשטרת מרחב יפתח המשיכו בחקירה ולפני כשבוע וחצי הגיע ילד נוסף לתחנת המשטרה וטען כי קורידו ביצע בו מעשים מגונים. בעקבות זאת המשטרה הוציאה צו איסור פרסום ועצרה שוב את קורידו.

   

  צו איסור הפרסום הוצא כדי שהמשטרה תוכל לחקור מבלי שהדבר יפורסם בתקשורת. קורידו הכחיש בחקירתו כי הפעם ביצע עבירות מין בילדים וטען בחקירה כי הוא רק שיחק עם הילדים והתחכך בהם, "לא יותר".

   

  בשלב מסוים המתלונן חזר בו מעדותו, ובבית המשפט אמר היום רס"ר משה פויסטרו, נציג המשטרה, כי "החשוד מודה שהוא התחכך עם קטינים אבל אנחנו מבקשים לשחררו כי המתלונן שינה את גרסתו. מה שאנחנו מבקשים מבית המשפט זה להרחיק את קורידו ולאסור עליו כל קשר עם קטינים".

   

  פרקליטתו של קורידו, עורכת הדין טלי גוטליב, אמרה בבית המשפט כי "בפעמים הקודמות, כאשר קורידו נעצר, ואכן ביצע עבירות מין בילדים, הוא הודה מיד. אולם הפעם הוא הכחיש כל קשר לעבירות מין בילדים, ובעת שהמתלונן טען שהוא ביצע בו עבירות מין, הוא עבד בבית הקברות".

   

  עו"ד גוטליב ביקשה מהשופט שיותיר את צו איסור הפרסום על כנו מכיוון שלטענתה יש חשש לפגיעה ממשית בחשוד, אם הדבר יפורסם. נציג המשטרה  אמר בתגובה כי "לחשוד יש עבר בתחום וחשוב שהציבור ידע על כך שאדם כזה משוחרר".

   

  הרחקה לחודשיים

   

  השופט דן מור החליט לשחררו לפי בקשת המשטרה,  הסיר את צו איסור הפרסום והורה כי הוא לא יצור כל קשר ישיר או עקיף עם הקטינים המעורבים בפרשה, וכן שלא יתקרב לגן הציבורי באזור התחנה המרכזית ברדיוס של 250 מטר לתקופה של חודשיים.

   

  בינתיים גם אחיו של קורידו, אורן, שאף הוא פדופיל מורשע, שוחרר מבית הכלא לפני כשלושה חודשים וגם הוא מסתובב בגינות ציבוריות בסמוך לתחנה המרכזית בסמוך לביתה של אימו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אבי כהן
  שלומי קורידו. "היה בבית הקברות"
  צילום: אבי כהן
  מומלצים