שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בן-גביר התלונן במשטרה נגד הבת של אולמרט
  פעיל הימין דורש להעמיד לדין אנשי שמאל שהפגינו אמש מול בית הרמטכ"ל. גם המילה "רוצח" נזרקה לחלל האוויר, ובן-גביר מזכיר שבעבר הסתבך בגללה. אולמרט האב, על השתתפות בתו בהפגנה: "לכל אחד זכות לדעות משלו"

  "יש להעמיד את דנה אולמרט וחבריה מהשמאל לדין בגין הקריאות 'רוצח' מול ביתו של הרמטכ"ל אתמול", כך אמר הבוקר (יום א') ל-ynet פעיל הימין הקיצוני איתמר בן גביר. לדבריו, "אם אותי הרשיעו בגין הקריאה הזו ונגזר עליי מאסר על תנאי, גם אותה צריך להרשיע".

   

  בן גביר הגיש תלונה במשטרת חברון נגד בתו של ראש הממשלה דנה אולמרט ופעילי שמאל נוספים שהפגינו מול בית הרמטכ"ל. ההפגנה נערכה במחאה על הריגתם של שבעה בני משפחת רלייה בחוף הים ברצועת עזה. בן גביר הציג למשטרה תמונות של שלטים מההפגנה שבהם נכתב: "שכנים, תשאלו את חלוץ למה הוא רוצח ילדים", "חלוץ הרוצח, האינתיפאדה תנצח".


  הפגנת השמאל (צילום: ניב קלדרון)

   

  בשנת 1997 הורשע בן גביר בהעלבת עובד ציבור, לאחר שהשתתף בהפגנה נגד חבר הכנסת רן כהן (מרצ), הפגנה שבמהלכה קראו לו רוצח. בית משפט השלום בירושלים הרשיע אותו בעבירות של העלבת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי. הוא ערער על כך והגיע עד לבית המשפט העליון. שם כתב השופט אליעזר גולדברג בין היתר: "המבקש (בן גביר) לא הסתפק בכינוי המתלונן בוגד וקרא גם רוצח. די בכך להרשיעו בהעלבת המתלונן (חבר הכנסת כהן)". הוא גזר על בן גביר מאסר על תנאי וקנס כספי גבוה.

   

  בן גביר הסביר: "אם זה המצב, מן הדין, הצדק והיושר להעמיד את הגברת אולמרט ואת חבריה לדין בגין אותה עבירה".

   

  עוד אומר בן גביר כי לפני כשנה, על רקע הכוונה ליישם את תוכנית ההתנתקות, ביקשו הוא ואנשיו להפגין מול ביתו של הרב הצבאי הראשי בירושלים. "המשטרה עצרה אותי, את אשתי ואת ברוך מרזל בטענה שאסור להפגין מול ביתם של אנשי צבא. אז מה האפליה הזאת? לפעילי ימין אסור ולפעילי שמאל מותר"?

   

  ראש הממשלה עצמו, אגב, אמר טרם עלייתו למטוס בדרך ללונדון כי שוחח עם הבת, אולם אתמול לא פגש בה כי צפה בכדורגל. "אנחנו מדברים כל יום. לכל אחד מאיתנו יש זכות לדעות אחרות וגם להביע אותן".

   

  בהכנת הידיעה השתתף רוני סופר
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ערוץ 10
  דנה אולמרט בהפגנה
  צילום: ערוץ 10
  צילום: ירון ברנר
  בן גביר. איפה ואיפה?
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים