שתף קטע נבחר

יאהו השיקה מהדורה מותאמת של אקספלורר 7

המהלך האחרון של יאהו מסתמן כצעד מובהק נגד גוגל, שתומכת בכסף בפיתוח דפדפן הקוד הפתוח "פיירפוקס"

יאהו השיקה מהדורה מיוחדת של הדפדפן אינטרנט אקספלורר 7 (בטא שנייה), הניתנת להורדה מהאתר. המהדורה המותאמת קובעת את אתר יאהו כדף הפתיחה של הדפדפן ומגדירה את מנוע החיפוש של החברה כברירת המחדל. דף הבית של יאהו! נפתח בדפדפן בלשונית אחת, ושירות הדוא"ל Yahoo! Mail נטען בלשונית שנייה.

 

במהלך החודשים האחרונים גברה מאוד התחרות בין חברות האינטרנט הגדולות, ובעיקר בין גוגל למיקרוסופט. כל החברות רואות בגוגל מתחרה מסוכנת ונערכות מולה.

 

לאחרונה חתמו יאהו ו-eBay על ברית אסטרטגית, במסגרתה יאהו תהנה מגישה למאגר המנויים של eBay, ותציע ללקוחותיה לשלם ברשת באמצעות שירות PayPal של האחרונה. מיקרוסופט אף הביעה עניין ברכישה של יאהו, אך נענתה בשלילה.

 

המהלך האחרון של יאהו מסתמן כצעד מובהק נגד גוגל, שתומכת בכסף בפיתוח דפדפן הקוד הפתוח "פיירפוקס". זאת, על אף שפיתוח המהדורה המותאמת של יאהו לאינטרנט אקספלורר 7 לא היה כרוך בהסכם עם מיקרוסופט.

 

לצורך הפיתוח, יאהו! התבססה על גירסת בטא של ערכת האדמיניסטרטורים של אינטרנט אקספלורר (IEAK). הערכה זמינה לכל המפתחים ולשותפים של מיקרוסופט, המעוניינים ליצור מהדורות מותאמות משלהם של אינטרנט אקספלורר 7, הסביר מנהל המוצר של IE7, דין חכמוביץ', בבלוג של קבוצת הפיתוח.

 

אגב, באופן אבסורדי למדי, גירסת הבטא החדשה של Yahoo! Mail עדיין אינה מותאמת לאינטרנט אקספלורר 7.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים