שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפקות של תיאטרון הסימטה להופעות באירופה
  "אבנים" של קבוצת אורתו-דה תתארח בפסטיבל תיאטרון רחוב בעיר פורצהיים בגרמניה. ההצגה "אני יפנית" של היוצרת ענבל פיכמן תציג בפריז

  שתי הפקות של תיאטרון הסימטה היפואי יופיעו במהלך החודשים הקרובים באירופה. באוגוסט תתארח ההצגה "אבנים" של קבוצת אורתו-דה בפסטיבל למוזיקה ולתיאטרון רחוב המתקיים מדי שנה בעיר פורצהיים שבגרמניה. ההפקה הישראלית תציג בפורצהיים ביום שני, 3 באוגוסט, ומשם תיסע להופעה בפסטיבל תיאטרון הרחוב Zwolle בהולנד ובפסטיבל התיאטרון הבינלאומי Zomer בעיר מנן שבבלגיה.

   

  "אבנים", בבימוי משותף של ינון צפריר ואבי גיבסון בר-אל, הוא פרויקט שנוצר בהשראת פסלו של נתן רפפורט, "בדמי חייה", המהווה חלק מכותל הזיכרון ברחבת גטו ורשה. בפסל דמויות של נשים, ילדים וגברים על רקע הגטו הבוער ובמרכזו מנהיג המרד, מרדכי אנילביץ', האוחז בידו את הלהבה שהציתה את אש המרי.

   

  באוקטובר תתארח היוצרת ענבל פיכמן בתיאטרון L'aire Falguiere בפריז. פיכמן תציג בתיאטרון הצרפתי את מופע היחיד "אני יפנית" המציג את פניה

  השונים של האישה הישראלית. בניסיון להתגבר על המציאות היומיומית גיבורת ההצגה מבקשת להפוך לאישה יפנית. פיכמן מחליפה זהויות לאורך המופע בהן חייל, קורבן שואה, פלסטינאית, נווד זקן ואישה יפנית ומשתמשת במסורות מחול ותנועה בהן ממימה, בוטו, בוטומימה ותיאטרון Noh ובקליגרפיה עברית.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוסי צבקר
  אני יפנית. להופעות בפריז
  צילום: יוסי צבקר
  לאתר ההטבות
  מומלצים