שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  המע"מ ירד? לא באינטרנט זהב
  אינטרנט זהב הודיעה למנויים כי על אף הפחתת שיעור המע"מ, מחירי השירות לא ירדו. החברה: מחירי האינטרנט בישראל נשחקו

  בתחילת החודש ירד המע"מ באחוז אחד, ונקבע מחדש על 15.5%. עסקים רבים לא הפחיתו מחירים באחוז בעקבות השינוי, ולמעשה העלו את התעריפים. כאשר מדובר בעסקאות קטנות, כמעט ולא נרגיש את השינוי, אך זה לא הופך את העניין לפחות מעצבן.

   

  גולשים שפנו ל-ynet לאימייל האדום התלוננו על אימייל שקיבלו מאינטרנט זהב בנוסח הבא.

   

  "ביום 1.7.06 חל שינוי בשיעור המע"מ ל-15.5%. השינוי במרכיב המע"מ במחירי מרבית השירותים הינו בסדרי גודל של אגורות בודדות עד עשרות אגורות. לאור שחיקת מחירי שירותי האינטרנט המהיר והשיחות לחו"ל ולאור עליית מחירי התשומות של מגוון השירותים המסופקים על ידינו, לא יחול שינוי במחירי השירותים המסופקים (כולל מע"מ)".

   

  "חוצפה שחברה כל כך מכובדת מספרת כאלה סיפורים רק בכדי להרוויח עוד אחוז נטו לכיס!", כתב לנו אחד הגולשים, "הרי הורדת המע"מ באחוז לא הייתה פוגעת בהכנסות שלה, אך צעד כזה היה מספק ללקוח הרגשה שלא דופקים אותו...הכל כשר במדינה הזאת?".

   

  אם כל עסק היה נוהג כמו אינטרנט זהב, כל מהלך הפחתת המע"מ היה הופך לחסר משמעות, כתב גולש אחר שהתלונן.

   

  פנינו לאינטרנט זהב ותהינו: אם ממילא מדובר בסכומים זניחים, למה לא לספק ללקוחות תחושה טובה ולהוזיל את המחירים?

   

  מהחברה נמסר: "מחירי האינטרנט בישראל נשחקו בשנים האחרונות ובמקביל חלה עליה במחירי השירותים הנרכשים בחו"ל. smile אינטרנט זהב מציעה תעריפים

  אטרקטיביים לגלישה באינטרנט ותעריפים אטרקטיביים יותר מהמתחרות בשיחות הבינלאומיות ולכן החלטנו לא לבצע שינוי בתעריפים בעקבות הורדת המע"מ. כחלק ממדיניות השקיפות עם הלקוחות, בחרה החברה ליידע את הצרכנים בנושא".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים