שתף קטע נבחר

ארגון ימני קיצוני בישראל: חטפנו שני פלסטינים

"גדודי שלהבת גלעד", ארגון ימני קיצוני, פרסם הודעה לפיה חטף שני פועלים פלסטינים וישחררם רק תמורת שיחרור חיילי צה"ל החטופים. "אם החיילים לא ישוחררו תוך 48 שעות, חייהם של הפלסטינים בסכנה", הודיעו חברי הארגון. עד כה לא התקבל כל אישור רשמי לחטיפה, אם התרחשה

ארגון ימני קיצוני בשם "גדודי שלהבת גלעד" טוען כי חטף שני פלסטינים, תושבי אזור ירושלים. בהודעה שמסרו חברי הארגון נאמר כי החטופים ישוחררו רק תמורת שחרור החיילים החטופים בעזה ובלבנון. ממשטרת מחוז ירושלים נמסרה כי "ההודעה נמצאת בבדיקה ואמיתותה נבחנת".

 

אחר הצהריים הגיעה למערכת ynet הודעה מארגון ימני קיצוני בשם "גדודי שלהבת גלעד", בה נכתב: "לידיעתכם, לפני דקות אחדות חטפנו שני פועלים פלסטינים מאזור ירושלים. השניים נמצאים במקום מסתור וננהל משא ומתן לשחרורם דרך התקשורת.

 

"אנחנו דורשים שחרור מיידי של החיילים החטופים. אם החיילים הישראלים לא ישוחררו תוך 48 שעות, חייהם של הפלסטינים בסכנה".

 

משירות הביטחון הכללי נמסר בתגובה: "בשלב זה אין אימות לאירוע מסוג זה. הארגון אינו מוכר. גם בעבר נעשה שימוש בשם זה בהודעות אנונימיות. הנושא נמצא בבדיקה".

 

עד כה אין לידיעה זו כל אישור רשמי. "גדודי שלהבת גלעד" הינו ארגון ימני קיצוני ממודר מאוד שבעבר אף לקח אחריות על פיגועי ירי שבהם נרצחו פלסטינים בשטחים, אך עד היום לא הוכח קשר בין הצהרותיהם לפעולות, ולא נעצר אדם.

 

בבדיקה ראשונית במוסדות הפלסטיניים, הסהר אדום והארגונים השונים באזור ירושלים, לא נמצא באופן מיידי מידע על נעדרים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה: חגי אהרון
אלדד רגב. חטוף בלבנון
צילום רפרודוקציה: חגי אהרון
צילום: נועם רותם
גלעד שליט. חטוף בעזה
צילום: נועם רותם
מומלצים