שתף קטע נבחר

אישום: הצעירה התחננה, פרחי איים ואנס

תוך שהוא מתחזה לערבי ושוטר, ומאיים בשיסוף גרונות ובמעצרי שווא, אנס איתן פרחי מהרצליה צעירות ונערות וביצע בהן מעשים מגונים. כתב אישום שהוגש נגדו בבית המשפט המחוזי בתל אביב מגולל את הזוועות שבהן הוא מואשם

אונס בנסיבות מחמירות של ילדה בת 15, מעשה סדום בצעירה בת 20 תוך דיבור במבטא ערבי, מעשים מגונים בפומבי - בכל אלה נאשם איתן פרחי, תושב הרצליה בן 39. בבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר כתב אישום נגד פרחי, ולפיו ביצע את המעשים במהלך השנתיים האחרונות. בפרקליטות אומרים כי לפרחי עבר פלילי בעבירות רכוש, סמים ומעשה מגונה. כמו כן טוענים שם כי יש בידיהם דגימת די.אן.איי המוכיחה את אשמתו.

 

על פי האישום הראשון, אישום במעשה מגונה בפומבי, התקרב פרחי בספטמבר 2004, סמוך לחצות, לחלון אחת הדירות בבניין בהרצליה. פרחי הציץ פנימה ולאחר מכן פתח את רוכסן מכנסיו והחל לענג את עצמו. אחת השכנות הבחינה במעשים והזעיקה למקום שוטרים. כשאלה הגיעו ניסה פרחי להימלט, והשליך כיסא לעבר אחד מהם. פרחי נאשם גם בתקיפת שוטר.

 

אישום אחר - במעשה סדום בנסיבות מחמירות - מתמקד במעשים שביצע הנאשם לכאורה במאי 2005. פרחי מואשם כי סמוך לשעה שמונה בערב יצאה צעירה בת 20 מחדר מדרגות של הבניין בו היא מתגוררת בתל אביב כדי להשליך את האשפה. פרחי הגיע, התחזה לשוטר ממחלק הבילוש, ואמר לה: "הי, ילדה, מה יש לך בשקית? את רוצה צרות עם המשטרה?"

 

בשלב הזה הזדהה כאיש הבילוש ושאל אותה האם היא רוצה שיעצור אותה. הצעירה, שחשבה כי מדובר בשוטר המחפש סמים הוציאה את השקית והראתה לו את תוכנה. או אז התקרב אליה והורה לה לבוא עימו. בתגובה התחננה הצעירה שישחרר אותה אך פרחי אחז בחולצתה, גרר אותה לגן ציבורי סמוך וביצע בה מעשה סדום, תוך שהוא מאיים עליה בסכין כי יחתוך את צווארה. במהלך המעשה דיבר במבטא ערבי מתוך כוונה להפחיד את הצעירה, ואף אמר לה כי אם תתנגד ייקח אותה לכפר שלו. לאחר שסיים לבצע בה את זממו, איים עליה שלא תעז להתקשר למשטרה, לקח את ארנקה ונמלט מהמקום. פרחי נאשם גם בהדחה בחקירה ובשוד בשל המעשים.

 

אישום אחר מתמקד באונס בנסיבות מחמירות של נערה בת 15, ששבה מתנועת הנוער. כאשר חצתה הנערה חורשה התקרב אליה, גילה שיש בידיו סכין, ואמר לה שיהרוג אותה אם לא תפעל כדבריו. הוא הכריח אותה להתפשט ואנס אותה תוך שהוא מאיים עליה, כמו במקרה הקודם, כי ישסף את גרונה.

 

לפי האישום הרביעי בכתב האישום, ביצע פרחי מעשה מגונה בצעירה בת 20. כאשר הייתה הצעירה בדירתה לבדה נכנס פרחי לסלון דרך חצר הבית, איים עליה וביקש שתעשה כדבריו אחרת ירצח אותה ואת בני משפחתה. לאחר מכן דרש ממנה להתפשט ואז ביצע מעשה מגונה בעצמו ונמלט מהמקום. על כך נאשם פרחי גם בכניסה והתפרצות למקום מגורים. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

 

עורך הדין עמיקם הדר, המייצג פרחי, אמר בתגובה: "המתלוננות לא זיהו את פרחי במסדר זיהוי. מרשי טוען שהוא חף מפשע ולא ביצע את המעשים המיוחסים לו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלעד גרשגורן
(אילוסטרציה)
צילום: אלעד גרשגורן
מומלצים