שתף קטע נבחר

בליזארד חסמה 59,000 שחקני World of Warcraft

החברה חסמה את חשבונותיהם של כ-59,000 שחקנים בחודש שעבר, לאחר שרימו במשחק האסטרטגיה מרובה המשתתפים והפרו את תנאי השימוש

חברת המשחקים בליזארד בישרה השבוע בהודעה בפורום הרשמי של משחק הרשת מרובה המשתתפים, World of Warcraft, על כך שהיא חסמה את חשבונותיהם של כ-59,000 שחקנים במהלך חודש יוני האחרון, ומנעה את המשך השתתפותם במשחק, כפי שהיא נוהגת לעשות מדי מספר חודשים.

 

המשתמשים שחשבונותיהם נמחקו עברו על חוקי השימוש במשחק, ורובם נתפסו מרמים על ידי שימוש בכל מיני צ'יטים ותוכנות חיצוניות על מנת לבצע "כריית זהב" או "חקלאות זהב". שחקנים אלו ניסו לצבור עוד ועוד זהב בתוך עולם המשחק, ואז למכור אותו עבור כסף אמיתי לשחקנים שרוצים להשיג שדרוגים קלים לדמותם הממוחשבת.

 

"כריית זהב" היא פעולה שנחשבת בלתי-חוקית ובלתי לגיטימית ברוב עולמות המשחק המקוונים, מכיוון שהיא גורמת לחוסר איזון בכלכלת העולם הוירטואלי. יחד עם החשבונות שנמחקו, מחקה בליזארד מעולם המשחק גם כ-22 מיליון מטבעות זהב שהם ייצרו - כמות שוות ערך לעשרות ואולי מאות אלפי דולרים של כסף אמיתי לגמרי.

 

הרמאים נתפסו בעזרת מלשינון שמפעילה החברה והיא מבקשת לשלוח מידע על רמאים לכתובת: hacks@blizzard.com. בהודעה בפורום נכתב: "נמשיך לפקח באופן אגרסיבי על כל העולמות במשחק כדי להגן על השירותים והשחקנים מההשפעות הרעות של רמאות".

 

ידיעות וכתבות משחקים נוספות מתפרסמות באתר vgames.co.il

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
22 מיליון מטבעות זהב נמחקו
מומלצים