שתף קטע נבחר

שנה אחרי: נעצרו חשודים ברצח פעוטה בת 3

במאי 2005 ירו עבריינים צרור כדורים לעבר מכוניתם של בני משפחת קטייב, שעשו את דרכם חזרה ממסיבת בר המצווה של הבן הבכור. כתוצאה מהירי נהרגו לאה קטייב בת ה-3 ודודתה. חמישה חשודים נעצרו ומחקירת המשטרה עלה כי הם התכוונו לירות על רכב זהה, בו נסעו עבריינים

לאחר מצוד ארוך, שנמשך יותר משנה, הצליחה המשטרה לפענח את רצח הפעוטה לאה קטייב בת ה-3 ודודתה נדג'דה גליבוב (46) שנרצחו בשוגג במאי 2005 ברמלה. היחידה המרכזית (ימ"ר) של מחוז מרכז עצרה היום (א') חמישה חשודים בביצוע המעשה, והם הובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום ברמלה.

 

הרצח המזעזע של הפעוטה ודודתה התרחש בסוף חודש מאי אשתקד, זמן קצר לאחר שבני משפחת קטייב סיימו לחגוג את

מסיבת בר המצווה של הבן הבכור במשפחה. האב נשאר לסדר את התשלומים עם בעלי האולם בלוד, ובני משפחתו יצאו בסביבות השעה 01:00 עם אחיו (דוד חתן השמחה) לכיוון ביתם ברמלה. בקדמת המכונית ישבה אמו של של חתן הבר מצווה, ומאחור ישבו שלושת ילדיה ודודתם. 

 

במהלך הנסיעה, סמוך לצומת כלא רמלה, הגיחו לפתע אלמונים מצד הדרך שהחלו בירי צרורות לעבר המכונית. כתוצאה מהירי נהרגו בו במקום הבת הקטנה לאה והדודה שישבו מאחור. האב עוד הצליח לנסוע עם הרכב לכיוון ביתו ושם עצר.

 

לחוקרים שהגיעו למקום התגלתה תמונה קשה של בני המשפחה, עדיין בבגדי האירוע, מוכתמים בדם וזועקים לעזרה. 

 

כבר לאחר חקירה ראשונית היה ברור למשטרה כי כנראה התכוונו הרוצחים לפגוע בעבריינים, אבל טעות בזיהוי הביאה אותם לירות מכונית המשפחה שככל הנראה היתה זהה למטרה אחריה תרו.

 

מאז כניסתו לתפקיד של מפקד המחוז, ניצב דודי כהן, תוגברה פעילות החקירה בימ"ר מרכז על מנת לאתר את החשודים בביצוע מעשה הרצח ולפני שבועיים נעצרו שני חשודים. אתמול עצרו בלשי ימ"ר מרכז עוד שלושה וכעת הותרה הפרשה לפרסום באופן חלקי. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: תומריקו
זירת הרצח ברמלה
צילום: תומריקו
מומלצים