שתף קטע נבחר

ג'סי ג'קסון למשפחות החטופים: הם בחיים

הכומר ג'סי ג'קסון נפגש עם משפחות החטופים בנתב"ג וסיפר להם ששמע מאישים בלבנון שהחיילים החטופים בחיים. קרנית גולדווסר, אשתו של אהוד: "ג'קסון לא ראה אותם. זה לא מספיק"

משפחות החטופים נפגשו הערב (יום ד') עם הכומר ג'סי ג'קסון בנמל התעופה בן גוריון ושמעו ממנו דברים ששמע מאישים בלבנון שאהוד גולדווסר ואלדד רגב בחיים, "איני יכול לפרט את פרטי השיחות, אבל שמעתי אופטימיות על מצבם של החיילים המוחזקים בשבי". משפחות החטופים מבקשות לקבל מידע מוצק יותר ומבוסס.

 

ג'קסון סיפר שפגש בלבנון את ההנהגה ואת הנהגת חיזבאללה "אנחנו יודעים שהם (החיילים) לא נהרגו בפעולה הזו, אנחנו יודעים שהם חיים. אינני יכול לפרט את פרטי השיחה, כי כך התחייבתי".

 

  

הכומר ג'סי ג'קסון סיפר שנפגש במשך שעתיים בדמשק עם נשיא סוריה, בשאר אסד, "העלנו את הדאגה שלנו ואת תקוותנו שהפסקת האש תימשך. דיברנו על הצרכים ההומניטריים בלבנון". עוד אמר ג'קסון כי בפגישתו עם ראש הלשכה המדינית של החמאס, חאלד משעל, נאמר לו כי החייל החטוף גלעד שליט נמצא בחיים ומוחזק בתנאים סבירים.

 

קרנית גולדווסר, אשתו של אהוד הפועלת רבות לשחרור בעלה ושני החיילים האחרים, אמרה: "אנחנו עדיין ניזונים משמועות. הייתי שמחה לשמוע מהכומר ג'קסון שהוא ראה אותם, אבל לא הוא ראה. מישהו אמר לו. זה טוב, אך לא מספיק. אנחנו מבקשים עזרה".

 

לאחר מכן נפגש ג'קסון עם המשנה לראש הממשלה, שמעון פרס, בבית אמות משפט בתל-אביב. בתשובה לשאלה אם יגיע לטהרן בעתיד ענה ג'קסון כי יעשה זאת "בזמן המתאים". פרס בירך את הכומר על מאמציו בנושא.


פורסם לראשונה 30/08/2006 18:50

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ניב קלדרון
ג'קסון ואשתו של אהוד גולדווסר, קרנית
צילום: ניב קלדרון
צילום: ניב קלדרון
אופטימי. ג'קסון
צילום: ניב קלדרון
מומלצים