שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הקרואטי סרדן אנדריץ' מועמד למכבי ת"א
  אלי כהן התרשם מקשר פנאתינייקוס, אך טרם ברור אם היוונים יסכימו להשאילו. המאמן הצהוב הבהיר לשחקנים: "בינתיים, אף אחד לא עוזב"

  הקשר הקרואטי סרדן אנדריץ' (26), המשחק בקבוצת פנאתינייקוס היוונית, מועמד למכבי תל אביב. השחקן הוצע לאלי כהן שצפה בקלטות שלו והתרשם מיכולתו. הבעיה המרכזית בהבאתו כרגע היא שאנדריץ' חתום בפנאתינייקוס,  שטרם החליטה האם היא בכלל מעוניינת להשאילו.

   

  בשבוע הבא יודיעו היוונים לסוכנו של הקרואטי האם הם מוכנים להשאילו ואת סכום ההשאלה שאמורה מכבי תל אביב לשלם. רק אז, עשוי להיפתח משא ומתן בין הצדדים. במקביל, מחכה כהן גם לתשובה מאלי דריקס ולוני הרציקוביץ' בנוגע לסכומים המאושרים לו להבאת הזר הנוסף שחסר לקבוצה. בכל מקרה, המאמן ממשיך לצפות בקלטות נוספות שקיבל מסוכנים והחלטה סופית לגביי זהות הזר תתקבל בשבוע הבא.


  מכבי ת"א. בינתיים, אף אחד לא עוזב (צילום: יועד כהן)

   

  בעקבות גל הפרסומים האחרונים בתקשורת בדבר שחרור שחקנים ממכבי תל אביב, ערך אתמול המאמן אלי כהן שיחת הבהרה קצרה לשחקניו בה אמר: "כל יום מדברים על שחקן אחר, אבל אם לא תשמעו את זה ממני או מאלי דריקס, תדעו שאף אחד לא הולך לשום מקום, הידיעות שמתפרסמות בעיתונים לא נכונות ואתם צריכים להבין את זה, ככה זה במועדון גדול כמו מכבי תל אביב בייחוד לאור העובדה שאנחנו לא מוציאים כלום לתקשורת".

   

  דבריו של כהן כוונו לפרסומים האחרונים שפורסמו בנוגע לעזיבתם האפשרי של ג'ובאני רוסו, לירן ותמיר כהן ולאחרונה גם של מושיקו מישאלוף, שהכחיש את רצונו לעבור לקבוצה אחרת.

   

  במקביל לדברי המאמן אמר היום שחקן בקבוצה: "ברור שיהיו פה שינויים והמצב שנוצר כרגע בו כל יום שחקן אחר מתנדנד מזיק לנו. אם הם רוצים לשחרר מישהו שישחררו עכשיו כי זה פוגע בביטחון של כולנו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים