שתף קטע נבחר

דרוזים התעללו מינית במוסלמים ואילצו לקלל הנביא

שלושה נערים מוסלמים, שעלו על טרמפ בתחנת דלק, אולצו תחת איומי גרזן לבצע זה בזה מעשי סדום, ליטול ידיהם בשתן ולנשק את סמל הדת הדרוזית

מסכת קשה של התעללות בשלושה נערים מוסלמים נחשפת בכתב אישום, שהוגש היום (ה') לבית-המשפט המחוזי בחיפה נגד צעירים דרוזים. הרקע למעשה, לפי התביעה: דתי וגזעני.

 

זה קרה בתחילת החודש. שני הנאשמים - צעיר בן 19 ועמו נער בן 16 - הבחינו בתחנת דלק באחד הכפרים בצפון בשלושה נערים מוסלמים, בני 16 ו-17. הנאשמים היו מצוידים בגרזן, מסור ומברגים, והחליטו לחטוף את המוסלמים ולהתעלל בהם, על רקע דתם.

 

התובעת, עו"ד מיטל חן-רוזנפלד מפרקליטות מחוז חיפה, מפרטת כי השניים הציעו לקורבנותיהם טרמפ. במהלך הנסיעה שאל אותם אחד הנאשמים שאלות בקשר ליחסים בין דרוזים למוסלמים. בשלב מסוים הסיעו אותם הנאשמים לאזור שומם, וכאשר ניסה אחד הקטינים להימלט, איימו עליו בגרזן. כאשר הגיעו לאזור השומם, שדדו את הנערים וגנבו מהם 220 שקלים, וכן תלשו מצווארם שרשראות, בין היתר באמצעות המסור.

 

בהמשך, נטען בכתב האישום, דרשו מהם השניים באיומי נשק קר להתפשט. בתחילה הכריחו אותם לבצע מעשי סדום האחד

 בשני, וכן לבצע מין אוראלי בנאשם המבוגר. הנאשם הצעיר יותר אחז בחפץ חד, איים על הנערים, "התבונן בנעשה וליגלג". בהמשך נכנס לרכב (אף שאין ברשותו רישיון), הניע אותו והחל לנסוע לכיוונם, במטרה להפחידם.

 

אך בכך לא תמה מסכת ההתעללות. "הנאשם המבוגר יותר הטיל את מימיו והורה לקטינים לרחוץ את ידיהם בשתן, הורה להם לקלל 100 פעמים את הנביא מוחמד ולהתפלל לדרוזים ולנביא שועייב תוך כריעת ברך, וכן הורה להם לנשק את תליון סמל הדת הדרוזית שלצווארו".

 

לפני ששחררו אותם, הורו הנאשמים לקטינים שלא להתלונן, ולא - "יפוצצו את בתיהם ויהרגו אותם". הנאשם המבוגר יותר נעצר כבר למחרת היום, כשהוא מנסה להימלט מידי השוטרים. מספר ימים לאחר מכן נעצר גם חברו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: טל כהן
צילום אילוסטרציה
צילום: טל כהן
מומלצים