שתף קטע נבחר

תלונה ליועמ"ש: אתר NRG פירסם תמונתה של א'

עורך דינו של משה הלוי, שנעצר בחשד לפרסום פרטיה של המתלוננת נגד רמון, שלח תלונה ליועץ המשפטי לממשלה וביקש לחקור את אתר NRG בחשד לביצוע עבירה דומה

עורך הדין בועז גוטמן פנה אמש (ג') ליועץ המשפטי לממשלה מני מזוז, בתלונה נגד אתר nrg, בחשד כי פירסם את תמונתה של א', המתלוננת בפרשת הנשיא, משה קצב, וזאת ללא טשטוש במשך מספר שעות.

 

גוטמן, לשעבר ראש מפלג עבירות מחשב במשטרה, ייצג את משה הלוי ("הלמו") בעקבות מעצרו בשבוע שעבר בחשד לחשיפת שמה של המתלוננת נגד השר לשעבר חיים רמון. בית המשפט ביקש לאסור על הלוי לגלוש באינטרנט, וכשהלמו סירב, הוא הוחזר למעצר, ושוחרר כעבור חמישה ימים לאחר שסוכם כי המשטרה תפקח על מחשבו מרחוק.

 

גוטמן כותב בתלונתו: "כבוד השופטת, דורית רייך שפירא, באחד מהליכי המעצר (של הלוי - א.ק.) אמרה כי 'אם יש צורך , חזקה על רשויות האכיפה שתפעלנה נגד עבריינים נוספים'". לכן, מסביר גוטמן, יש לחקור גם את אתר NRG. גוטמן צירף לתלונתו צילום מסך של האתר עם התמונה הלא מטושטשת כפי שפורסמה באתר.

 

לאחר מספר שעות פנה גוטמן שוב ליועץ המשפטי וטען כי התמונה בידיעה הוחלפה בתמונה מטושטשת בעקבות התלונה שהגיש. "מבדיקת ... העמוד", כותב גוטמן, "לאחר שנודע בלילה בפורומים שונים כי הוגשה תלונה פלילית, הועלמה לכאורה הראיה מהאתר הנ"ל".

 

ממשרד המשפטים נמסר: התלונות התקבלו היום בלשכת היועץ המשפטי לממשלה. אתר NRG סרב להגיב לידיעה זו. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים