שתף קטע נבחר

"ה' נתנה לרמון את הטלפון כדי לעבוד אצלו"

כך אמרה לפרקליטות המפקדת של המתלוננת בפרשת רמון. דבריה אלה סותרים את טענתה של ה' כי רמון ביקש ממנה את מספר הטלפון לאחר הנשיקה שבגללה הוא נאשם בביצוע מעשה מגונה

עוד התפתחות בפרשת רמון: בשיחה שנערכה בפרקליטות למפקדת של המתלוננת בפרשת רמון, לפני תחילת המשפט, היא מספרת שה' (המתלוננת) סיפרה לה שנתנה את מספר הטלפון שלה לרמון לצורך עבודה אצלו כאשר תחזור מחו"ל.

 

בשיחה, שהפרוטוקול שלה נשלח לסניגוריו של רמון, היא אומרת כי לא סיפרה על כך במשטרה מכיוון שנזכרה בכך רק לאחר שקראה בעיתון שה' נתנה לרמון את מספר הטלפון שלה. בעקבות כך היא פנתה בטלפון לראש היחידה לחקירות הונאה לשעבר, תת ניצב מירי גולן, והיא הפנתה אותה לערן קמין, החוקר הראשי בפרשה. ה' סיפרה למפקדת שלה על כך שנתנה את מספר הטלפון אחרי הנשיקה שבגינה הוא נאשם בביצוע מעשה מגונה. המחלוקת היא שה' טוענת שהוא ביקש ממנה את הטלפון שלה, ורמון טוען כי היא נתנה לו את מספר הטלפון שלה.

 

גורמים המקורבים לרמון אמרו שככל הנראה בפרקליטות לא ידעו את הפרטים הללו, והוסיפו כי גם אין שום זיכרון דברים לעניין במשטרה. לדברי הגורמים, "יכול להיות שאם היו יודעים את זה, לא היה מוגש כתב אישום ולא היה משפט".

 

בתוך כך, הפרקליטות הפנתה היום בקשה לבית המשפט לקיים את המשך הדיונים במשפטו של השר לשעבר חיים רמון בדלתיים סגורות. זאת, מחשש שפרטים אודות מבנה משרד ראש הממשלה ייחשפו בפני הציבור ובכך תיגרם סכנה ביטחונית.

 

התובעת במשפט, אריאלה סגל אנטלר, כתבה בבקשתה לקיים את הדיון בדלתיים סגורות: "קיים חשש שעקב מיקום ההתרחשויות בתיק זה (משרד ראש הממשלה), יזלגו לידיעת הציבור פרטים לגבי נושאים שיש בהם משום פגיעה בביטחון המדינה".

  

פרקליטיו של רמון מבקשים כי הדיון יתקיים בדלתיים פתוחות וסבורים שעיתוי קביעת העמדה של הפרקליטות יום לפני דיוני המשפט, קשורה קשר הדוק לחשיפת מעשי שיבוש משפט בימים האחרונים.

 

"יותר מאשר הפרקליטות רוצה להגן על בטחון המדינה היא רוצה לכסות על מעשיה", טוענים פרקליטיו של רמון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ניב קלדרון
המתלוננת ה'
צילום: ניב קלדרון
צילום: ניב קלדרון
רמון. "אולי לא היה מוגש כתב אישום"
צילום: ניב קלדרון
מומלצים