שתף קטע נבחר

פרץ: העבודה תהיה החומה שתגן על הערבים

שר הביטחון אמר שמפלגתו לא תוכל לעבור לסדר היום על אמירותיו של ליברמן בנוגע לציבור הערבי. "נהיה החומה הבצורה שתגן על זכויותיהם". ואורח בכנסת: גאידמק התארח בישיבת ש"ס

"הודעתי בשם שרי המפלגה שלא נוכל לעבור לסדר על האמירות שאומר השר ליברמן בכל הקשור ליחס הציבור הערבי בישראל. אני חושב שהנוכחות שלנו שם תגרום לממשלה פעם אחר פעם להודיע על מדיניותה, וראש הממשלה הודיע שהוא מסתייג מכך. אני מציע שאנו במפלגה נודיע לציבור הערבי שאנו מתכוונים להיות החומה הבצורה שתגן על זכויותיהם במדינה". כך אמר בצהריים (ב') שר הביטחון עמיר פרץ בישיבת סיעת העבודה.  

 

פרץ התייחס גם לפעולת צה"ל בעזה, ואמר כי "המטרות במבצע בעזה הן חד משמעיות. המבצע מתמקד בניסיון לצמצם את ירי הקסאמים לעבר מדינת ישראל. הסיום של המבצע יהיה רק מתוך שיקולים מבצעיים צבאיים ולא שיקול אחר. אין כוונה לשקוע לתוך עזה בשום פנים ואופן ולכן המבצע יסתיים בזמן שבו נגיע למסקנה שמיצינו את המטרות שלנו".

 

שר הביטחון אמר בנוגע לפיצוי חיילי המילואים מהמלחמה כי "לאחר עבודת מטה מאוד רחבה הגענו לסיכום על הכללים שבהם תפעל הקרן לפיצוי חיילי המילואים ששירתו בלבנון במלחמה האחרונה. הכללים והקריטריונים יופצו מחר בכל האתרים, גם באתרי האינטרנט וגם באמצעי תקשורת נוספים, כדי שכל חייל מילואים יוכל להסתייע בקרן הזו".

 

אורח בישיבת ש"ס: גאידמק

איש העסקים ארקדי גאידמק השתתף בישיבת סיעת ש"ס בכנסת. זאת, לאור התנגדותו החריפה לקיום מצעד הגאווה בירשלים ביום שישי. גאידמק קיים בצהריים פגישות פוליטיות עם חברי כנסת מסיעת יהדות התורה וצפוי לפגוש גם חברי כנסת מהעבודה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ניב קלדרון
פרץ. חומה בצורה
צילום: ניב קלדרון
צילום: יועד כהן
גאידמק. אורח בכנסת
צילום: יועד כהן
מומלצים