שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  "ה' הציעה לרמון: בוא איתי לקוסטה-ריקה"
  מזכירה בלשכת ראש הממשלה העידה כי שמעה את המתלוננת נגד השר לשעבר מציעה לו לנפוש איתה בחו"ל. ראש לשכת רה"מ: "שאלתי את המתלוננת אם רמון פגע בה, והיא אמרה שלא. כששאלתי אותה למה היא מספרת לי את זה, היא אמרה - 'כדי שתדעי, ואולי תדברי איתו שלא יעשה את זה לאחרות'"

  "המתלוננת הציעה לחיים רמון לבוא איתה לקוסטה ריקה, ואמרה לו שאינה יכולה לעמוד בפניו". כך העידה היום (ד') סימה גלילי, מזכירה בלשכת ראש הממשלה, במשפטו של השר לשעבר חיים רמון, שנערך בבית משפט השלום בתל אביב.

    

  גלילי סיפרה כי נדהמה לשמוע את המתלוננת, ה', פונה כך לרמון, והוסיפה כי לא שמעה אותה מדברת בצורה כזו עם אף שר אחר. לדבריה, ניתן היה להבחין בכך שהמתלוננת ביקשה את תשומת ליבו של רמון, וגם לאחר שהצטלמה עמו לא הבחינה במשהו חריג בהתנהגותה, למרות שהיו לה יחסים קרובים עימה. 

   

  עורך הדין של רמון, דן שיינמן שאל את גלילי אם המתלוננת סיפרה לה שהיא מתעתדת לעבוד אצל אסי שריב, כשימונה לקונסול ישראל בניו יורק, וגלילי אישרה את הדברים, אך הוסיפה כי שריב אמר לה שאין בכך אמת. גלילי הוסיפה כי ידוע לה על היחסים הטובים שנרקמו בין המתלוננת ליוחנן דנינו, ראש אגף החקירות והמודיעין במשטרה, ולדבריה "לא היה בינהם דיסטאנס".

   

   

  בנוסף לגלילי מסרה את עדותה במשפט גם שולה זקן, ראש לשכת ראש הממשלה. היא סיפרה: "שאלתי את המתלוננת אם רמון פגע בה, והיא אמרה שלא. כששאלתי אותה למה היא מספרת לי את זה, היא אמרה - 'כדי שתדעי, ואולי תדברי איתו שלא יעשה את זה לאחרות'". לדבריה, בינה ובין המתלוננת נרקמו יחסים טובים מאוד, והיא סיפרה לזקן על הארוע רק כשבוע לאחר שהתרחש, בשיחת פרידה שהיתה להן.

   

  באותה שיחה, סיפרה זקן, סיפרה לה ה' שרמון חיבק אותה, החזיק בפניה ונישק אותה. "שאלתי אותה כמה פעמים אם הוא פגע בה, והיא אמרה שלא. אמרתי לה, 'אני איתך אם הוא עשה לך משהו שהוא לא בסדר', הצעתי לה לקרוא לו בו ברגע, והיא אמרה 'לא, רק אחרי שאני אסע'".

   

  זקן הוסיפה: "אמרתי לה שאני אדבר איתו ביום ראשון בישיבת הממשלה. ואז כעסתי עליה ואמרתי לה שאנחנו עובדות ביחד ושאלתי אותה למה לא סיפרה עד אותו יום. היא ענתה: 'לא רציתי להפריע לך'. מאוד כעסתי עליה, אבל באותה נשימה לא הצלחתי להבין אותה - איך היא ממתינה עם זה שבוע"?

   

  בשלב מאוחר יותר הבהירה זקן כי כששאלה את המתלוננת אם רמון פגע בה, היא התכוונה לפגיעה פיזית, והוסיפה כי רק כשנחקרה על כך המשטרה הבינה כי ה' טוענת שהוא החדיר את לשונו לפיה.

   

  במהלך החקירה שערך עורך דינו של רמון, אמרה זקן כי נזכרה שביום הארוע הראתה לה ה' את התמונות שצילמה במקום. זקן אף הקניטה את רמון ואמרה לו כי חברתו תכעס אם היא תראה לה את התמונות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ניב קלדרון
  גלילי. עדה להצעה
  צילום: ניב קלדרון
  צילום: ניב קלדרון
  זקן. שאלתי אם רמון פגע בה
  צילום: ניב קלדרון
  צילום: ניב קלדרון
  השר לשעבר הבוקר. קוסטה ריקה?
  צילום: ניב קלדרון
  צילום: ניב קלדרון
  המתלוננת ה'
  צילום: ניב קלדרון
  מומלצים