שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שוורצנגר יבוא לישראל "לעודד השקעות"
  שר התמ"ת, אלי ישי, הזמין את מושל קליפורניה לבוא לביקור נוסף בישראל כדי לקדם את שיתוף הפעולה הכלכלי בין ישראל לקליפורניה ולדבריו, הבטיח לו שוורצנגר להגיע לכאן באביב הקרוב. ישי ושוורצנגר הסכימו לקדם מחקר משותף בתאי גזע עובריים
  שר התמ"ת אלי ישי הזמין את מושל קליפורניה, ארנולד שוורצנגר, לבקר בישראל כדי לעודד השקעות עסקיות ולקדם את שיתוף הפעולה הכלכלי בין המדינות. לדברי ישי, נענה שוורצנגר, שביקר בארץ בפעם האחרונה בשנת 2004, לפנייתו של ישי והבטיח לו להגיע באביב 2007.

   

  ישי נפגש עם שוורצנגר במסגרת ביקורו בלוס-אנג'לס לצד 5 שרי ממשלה נוספים ורבים מבכירי המשק לרגל האסיפה השנתית הכללית של הקהילות היהודיות בצפון אמריקה.

   

  שוורצנגר ציין בפגישתו עם ישי, את רצונו לפעול להגברת הסחר בין ישראל וקליפורניה, מאחר ששתי המדינות הן המובילות בעולם בתעשיות עתירות הידע. שני האישים החליטו להרחיב את שיתוף הפעולה בין ישראל וקליפורניה בפיתוח טכנולוגיות לייצור אנרגיה ידידותית לסביבה ובמחקר משותף של תאי גזע עובריים.

   

  בנוסף לשוורצנגר, נפגש ישי בקליפורניה עם מנהיגים בקהילות היהודיות ואנשי עסקים מובילים וביקר במרכזי מחקר. זהו ביקורו הראשון של ישי בארה"ב ובהמשך יבקר ישי בניו-יורק ובמיאמי.

   

  מדינת קליפורניה היא הכלכלה ה-8 בגודלה בעולם. קליפורניה אחראית על 14% מסך הייצוא של ארצות הברית.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רויטרס
  שוורצנגר: יגיע לישראל
  צילום: רויטרס
  צילום: אביהו שפירא
  אלי ישי: הזמין את שוורצנגר
  צילום: אביהו שפירא
  מומלצים