שתף קטע נבחר

"אמא החזיקה אותי - ואבא אנס"

נערה בת 15 התייצבה בשבת במשטרה וסיפרה כי הוריה השתכרו ותקפו אותה יחד, מול עיניו של אחיה בן ה-3. ההורים מכחישים, במשטרה דווקא מאמינים לה

לתחנת משטרת העמקים הגיעה אתמול (שבת) נערה בת 15 וסיפרה כי לאחר שהוריה שתו לשוכרה, אחזה בה אמה בחוזקה כדי שאביה יוכל להפשיטה מבגדיה ולאנוס אותה - וכל זאת מול עיניו הצופות של אחיה בן השלוש. המשטרה עצרה את ההורים והנערה ואחיה הועברו לטיפול שירותי הרווחה.

 

ביום שישי התקבלה בתחנת המשטרה קריאה טלפונית משירותי הרווחה על כך שהוריה של הנערה מסרבים לפתוח לה את דלת ביתם. למקום הגיעה ניידת סיור, אך גם להם סירבו ההורים לפתוח את הדלת והשוטרים נאלצו להיכנס פנימה דרך החלון. כאשר נשאלו ההורים מדוע לא פתחו לבתם את הדלת, ענו כי "היא מתרועעת עם בני מיעוטים ואנו מתביישים בה". לאחר דין ודברים ממושכים ולאחר שהוזעקו גם נציגים של שירותי הרווחה, נרגעו הרוחות והילדה נשארה בביתה.


האב היום. היה או לא היה? (צילום: חגי אהרון)

 

אתמול התייצבה הנערה בתחנת המשטרה, הזכירה להם את אירועי היום הקודם, וסיפרה כי לאחר ששתו הוריה לשוכרה ומול עיניו של אחיה בן השלוש ביצע בה אביה את זממו, ובמקביל אמה, במקום לחלצה מבין ידיו, סייעה לו כשהיא מחזיקה בה וסותמת את פיה.

 

"עדותה של הנערה אמינה וישנם גם סימנים העולים מבדיקה רפואית שמחזקים זאת. היום היא תיחקר על ידי חוקרת ילדים", אמר מפקד התחנה המטפלת בתלונה, רב פקד שמעון בן שבו. עוד נמסר כי מדובר במשפחה המוכרת לשירותי הרווחה, ובמשטרה מעריכים כי בהמשך החקירה יעלה שלא מדובר באירוע חד פעמי.

 

ההורים טוענים כי הנערה בדתה את הסיפור מליבה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חגי אהרון
האם. סתמה את הפה?
צילום: חגי אהרון
מומלצים