שתף קטע נבחר

אמו של בני סלע נזרקה מהעבודה במכון התקנים

האם הגיעה למכון, דרך חברת כוח אדם, במטרה לעבוד בניקיון. במקום פרצה פאניקה, העובדים דרשו לפטר אותה - "היא עוד הייתה מביאה אותו" והאם פוטרה. ובשטח: סריקות אחר האנס גם באזור צפת

רבקה סלאח, אמו של האנס הנמלט בני סלע, פוטרה מעבודתה במכון התקנים. כך נודע היום (ד') ל-ynet.

 

אמו של סלע הגיעה לעבוד במכון התקנים שלשום, דרך חברת כוח אדם, כדי לעבוד כאחראית על עבודות הניקיון במקום. ואולם כבר כמה שעות אחרי שהחלה לעבוד, החלו להתרוצץ מסביבה שמועות, ובמהרה התברר שהיא אמו של בני סלע.

 

בקרב עובדי המכון החלה פאניקה, והם דרשו מהנהלת המכון לפטר אותה. סלאח פוטרה עוד באותו היום. "מי היה רוצה שמישהי כזאת תעבוד אתו?" אומר עובד ממכון התקנים, "ועוד אחרי מה שהיא אמרה בתקשורת, שהיא בעצם בעד הבן שלה. יש עליה תיק שלם ואנחנו חששנו ממנה. היא עוד הייתה מביאה אותו אלינו לכאן".

  

במכון התקנים אישרו את הידיעה. מהמכון נמסר בתגובה כי "סלאח נקלטה כאן כעובדת זמנית. לאחר שהתברר שהיא אמו של האנס בני סלע, העלו עובדי המכון חשש כי היא תסתיר אותו במקום עבודתה. לאור זאת, הוחלט לפטר את העובדת".

 

מחברת כוח האדם ששלחה את האם למכון התקנים נמסר: "גברת סאלח מועסקת אצלנו מעל 10 שנים. מדובר בעובדת ותיקה ומסורה שעבדה לשביעות רצוננו. היא לא עובדת מכון התקנים. שלחנו אותה לשם כממלאת מקום. היא עובדת שלנו, עובדת טובה ובמקרה אמא של הבחור הזה, שזה עצוב מאוד. יש התעלמות מוחלטת מהקשר המשפחתי".

 

והחיפושים נמשכים

ובתוך כך, כוחות משטרה עורכים היום סריקות באזור צפת ומחפשים אחר האנס בני סלע, לאחר שהתקבלו מספר ידיעות על כך שהוא מסתובב באזור. כוחות גדולים, בפיקודם של מפקד המחוז ניצב דן רונן וניצב משנה ניר מריאש, הקימו חפ"ק באזור והסריקות נערכות באמצעות יחידות מיוחדות, פרשים ומסוק.

 

במשטרת המחוז הצפוני מתייחסים בכובד ראש לעדויות שהתקבלו היום במערכת. "בתחילה היינו סקפטיים, אך ככל שמתרבות העדויות ייתכן ואכן האיש מסתתר כאן" אומרים במחוז הצפוני. עד כה התקבלו חמש עדויות מאנשים שונים בנוגע לבני סלע. כולן מדברות על אותו אדם הלובש אותם פרטי לבוש, באחת מן העדויות נראה סלע באזור בית העלמין בצפת כשהוא לבוש מעיל.

 

הבוקר שוב הבחין בו שומר בית העלמין, חשדו התעורר וכאשר ביקש להתקרב אליו, הוא נמלט מהמקום. "אם אכן סלע מסתתר באזור מדובר באיזור בו הצמחייה סבוכה. צפת הינה אזור הררי מוקף ואדיות. אם אכן הוא נמצא כאן, הוא בחר אזור טוב להסתתר בו", אומרים במחוז הצפוני. כל היציאות והכניסות לעיר צפת נסגרו, וכל כלי הרכב נבדקים. השוטרים פועלים בסיוע פרשים ומסוק משטרתי. דובר מחוז הצפון במשטרה, סגן ניצב אבי אדרי, אמר כי "כפי שנעשה בתל אביב, גם כאן באזור צפת אנו מתייחסים לכל עדות ברצינות רבה". 

 

הידיעה הראשונית התקבלה במייל-האדום.

 

בהכנת הידיעה השתתפו חגי עינב ושרון רופא-אופיר
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות: משטרת מחוז תל אביב
בני סלע. חיפושים גם בצפון
באדיבות: משטרת מחוז תל אביב
מומלצים