שתף קטע נבחר

אריאל קצב: התלונה נגדי שקרית ונבזית

בנו של נשיא המדינה הודף את ההאשמות שהוטחו בו מצד עובדת ברכבת ישראל, שטענה כי הטריד אותה מינית. "מדובר בחלק ממסע הכפשה ואווירת ה'עליהום' נגד נשיא המדינה ובני משפחתו", הוא אומר. לדבריו, העובדת נוקמת בו כיוון שפוטרה

"מדובר בסיפור שקרי ונבזי", כך הגיב אמש (יום א') אריאל קצב, בנו של נשיא המדינה משה קצב, להאשמות של עובדת רכבת ישראל לפיהן הטריד אותה מינית באופן מילולי.

 

קצב הבן מכחיש מכל וכל את התלונה, ואף תוקף בחזרה: "מדובר בעובדת שפוטרה על רקע בעיות משמעת קשות ואימצה את השיטה להתנקם במעביד באמצעות תלונה שקרית על הטרדה מילולית שלא הייתה ולא נבראה. זאת לאחר שהודיעו לה על סיום עבודתה. אי אפשר שלא להבחין שמדובר בחלק ממסע הכפשה ואווירת ה'עליהום' נגד נשיא המדינה ובני משפחתו. בכוונתי להגיש נגדה תביעה בגין הוצאת דיבה ולשון הרע וכן תלונה במשטרה".

 

גורם ברכבת אמר ל-ynet כי "מדובר בעובדת ותיקה, המועסקת שנים רבות ברכבת. היא החלה את דרכה כפקחית ובשנתיים וחצי האחרונות התקדמה ועבדה תחת אריאל קצב, שהיה מנהלה הישיר. בזמנה החופשי היא מתנדבת בגופים אזרחיים שונים. מדובר בבחורה נאה מאד".

 

ערוץ 10 פירסם אתמול כי נגד הבן, אריאל קצב, הועלתה בימים האחרונים תלונה על הטרדה מינית מילולית. אריאל קצב משמש כממונה על פניות הציבור ברכבת ישראל, והתלונה נגדו הועלתה בפני גורם אחראי ברכבת - ולא במשטרה.

  

על פי תלונתה של העובדה, מדובר באירוע שנמשך לאורך תקופת מה. לתוכנית "שומר מסך" אמרה העובדת: "הוא הציק לי בשאלות האם יש לי סיליקון בחזה, ושאל האם אני לובשת חזייה או לא. כל הזמן הערות סביב החזה שלי. הוא אמר לי שהוא אוהב שנשים הולכות בלי חזייה".

 

דוברת רכבת ישראל, מלי כהן, מסרה ל-ynet: "המתלוננת הגישה את התלונה לידי הממונה על ההטרדות המיניות ברכבת, אירית אקסלרוד, והתלונה נבדקת בשלב זה". ברכבת מסרו עוד כי אריאל קצב מכחיש את הדברים וכי "לא היו דברים מעולם".

 

גורם ברכבת רמז כי התלונה הוגשה רק לאחר שהמתלוננת שמעה שיש כוונה להעבירה מתפקידה. הגורם סיפר כי לפני מספר חודשים זומנה המתלוננת לשיחה, שבה נמסר כי יש אי-שביעות רצון מתיפקודה. לפני כשבועיים נקראה העובדת לשיחה נוספת, שבה הודיעו ממוניה על כוונה להעבירה מתפקידה. לדברי אותו גורם, בחלוף מספר ימים הוגשה התלונה נגד אריאל קצב.

פורסם לראשונה 03/12/2006 22:36

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים צח
אריאל קצב. עלילה שקרית
צילום: חיים צח
צילום: אמיר כהן
אווירת עליהום על המשפחה
צילום: אמיר כהן
מומלצים