שתף קטע נבחר

א' נחקרה במשטרה בפרשת המתנות של הנשיא

על-פי החשד הנשיא קצב השתמש בכספי ציבור לקניית מתנות למקורביו באירועים אליהם הוזמן. א', המתלוננת הראשונה נגדו, נקראה להשלמת חקירה בפרשה

המתלוננת הראשונה בפרשת הנשיא משה קצב, המכונה א', נחקרה היום (ג') ביחידה הכלכלית של המשטרה, בנוגע לחשד כי הנשיא קצב קנה מתנות למקורביו בכספי ציבור. מדובר בהשלמת חקירה והיא התקיימה ביחידה הכלכלית כיוון שראש צוות החקירה בפרשת הנשיא, תת ניצב יואב סגלוביץ', עומד בראשה.

 

קצב עצמו נחקר בחודש נובמבר על הנושא במשטרה. על-פי החשד הוא ניצל כספי ציבור לקניית מתנות למקורביו באירועים אליהם הוזמן. מדובר בגביעים ומגינים שעלות כל אחד מהם - מאות שקלים. קצב אמר לחוקריו: "אני נשיא גם כשאני הולך לאירועים משפחתיים וחברתיים".

 

בהודעה שפרסמה המשטרה במשותף עם משרד המשפטים בתום פגישה בין צוותי המשטרה לראשי הפרקליטות, שנערכה בחודש אוקטובר, נאמר כי "קיימת תשתית ראייתית לכאורה לביצוע עבירות של קבלת דבר במרמה ושל מרמה והפרת אמונים על ידי הנשיא במסגרת הפרשיות השונות. קיימת גם תשתית ראייתית לכאורה לביצוע עבירה לפי חוק איסור האזנות סתר על ידי הנשיא". הראיות בעבירה של קבלת דבר במרמה ושל מרמה והפרת אמונים קשורים לפרשה חדשה במסגרתה חילק קצב לפי החשד מתנות למקורבים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
א'. נחקרה
צילום: גיל יוחנן
צילום: גיל יוחנן
הנשיא קצב. מתנות מכספי ציבור?
צילום: גיל יוחנן
מומלצים