שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  לימודי הקרטה הצילו נערה מאונס
  בת 16 הותקפה על ידי אנס בכניסה לבניין מגוריה בפתח תקווה. הוא התנפל עליה מאחור וכרך את ידו סביב צווארה. מה שהוא לא ידע זה שהנערה בקיאה בקרטה, ותוך שניות ספורות הוא נמלט מהמקום עם אף שבור וצלעות דואבות

  מכה מתחת לחגורה: נערה בת 16 מפתח תקווה ניצלה מאונס הבוקר (יום א') הודות לתושיותה ובקיאותה בקרטה. בסביבות השעה 6:00 שבה הנערה לביתה מבילוי לילי עם חברותיה. כאשר הגיעה אל הכניסה לבניין מגוריה, הופתעה מאחור על ידי גבר, שככל הנראה ארב במקום או עקב אחריה. האיש כרך את ידו האחת סביב צווארה של הנערה, ובידו השנייה נגע בחזה שלה. 

   

  לעתים, נערות ונשים מותקפות קופאות במקומם ונתפסות בהלם, אבל הפעם ציפתה לתוקף הפתעה. הנערה לא איבדה את עשתונותיה, השתמשה בידע שלה בקרטה, והיכתה בפניו ובחזהו באמצעות מרפקהּ. התוקף שהופתע מעוצמתה של הנערה עזב אותה ונמלט מהמקום כשפניו מדממות.

   

  הנערה הזעיקה את המשטרה, שהגיעה למקום ופתחה בחקירה ובסריקות אחר התוקף הפצוע. מכיוון שהנערה לא נפצעה, השוטרים הביעו ביטחון כי מדובר בדמו של התוקף. ההערכה היא שאפו של התוקף נשבר מהמכה שספג.

   

  במשטרה גבו עדות מהנערה וניסו לדלות ממנה את תיאורו של התוקף בנסיון להרכיב קלסתרון, אלא שמאחר שהתוקף עמד מאחורי הנערה - היא הצליחה למסור רק תיאור כללי שלו. במשטרה משוכנעים כי הנערה הצליחה למנוע מהגבר לאנוס אותה ואילולא תושיתה סביר להניח שהאירוע היה מסתיים ברע. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "לימודי הקרטה הצילו נערה מאונס"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איי פי
  בזכות הקרטה
  צילום: איי פי
  צילום: איי פי
  מר מיאגי. יש לו עוד מה ללמוד
  צילום: איי פי
  מוצר השנה
  מומלצים