שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  1,450 בעלי שברולט אביאו - למוסך

  חברת UMI, יבואנית שברולט לישראל, מזמינה לתיקון 1,450 מכוניות מדגם אביאו סדאן, מודל 2007. הסיבה: חשש לכשל במערכות הדלק והחשמל

  1,450 בעלי שברולט אביאו סדאן, מדגם 2007 המחודש, הוזמנו למוסכי UMI (יוניברסל מוטורס ישראל) לבדיקה יזומה והחלפת חלקים. הסיבה: חשש לכשל בזמן תאונה, שיוביל להמשך הזרמת דלק למנוע, ולקצר בתיבת הנתיכים. לא ידוע על תאונות או נפגעים שנגרמו כתוצאה מהתקלה.


  שברולט אביאו סדאן. דגמי 2007 נחשדים בכשל במערכת הדלק והחשמל

   

   

  מ-UMI נמסר כי המכוניות המעורבות בקריאה לתיקון, לפי מספרי שילדה שהועברו לידם על-ידי GM, הוזמנו למוסכי הרשת לטובת בדיקה ותיקון. במכוניות אלה יוחלפו צינור אספקת הדלק מהמיכל למנוע, כמו-גם תיבת הנתיכים. שני הרכיבים יוחלפו כמובן ללא כל תשלום, הן מבחינת חלקים והן מבחינת עבודה. משך התיקון צפוי לארוך כשעה.

   

  עוד נמסר כי הקריאה לתיקון מתייחסת אך ורק לדגמי הסדאן. חלקם יתוקן לפני המסירה ללקוחות, היתר - שנמכר בעיקר לציי רכב - הוזמן למוסך לתיקון. במקרה ולשוכר הרכב יש ספק בנוגע לביצוע התיקון ברכבו, יש לפנות לקצין הרכב בחברה או ישירות ל-UMI, במטרה לבדוק שהמכונית בה הוא נוהג אכן טופלה כנדרש. דובר UMI מסר כי אין מדובר בקריאה דחופה לשירות, וכי ניתן להמשיך לנהוג ברכב גם עד למועד השירות.

   

  ב-UMI מוסרים כי הם פנו בנושא לחברות הליסינג, וכי דיווח מתאים נמסר גם לידי משרד התחבורה, כמחוייב בתקנות.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים