שתף קטע נבחר

הדפדפן Firefox 2 - עכשיו בעברית

הגירסה העברית של דפדפן firefox 2 הושקה היום. בין התכונות: מנגנון לזיהוי הונאות, טיפול משוכלל בסימניות ובדיקת איות - כולן כעת בעברית. במקביל, שוחרר היום עדכון אבטחה לגירסה האנגלית

דפדפן האינטרנט Firefox 2 זכה היום לגירסה עברית. בהודעה שיצאה בשעות הצוהריים בבלוג הפיתוח של קבוצת הלוקליזציה העברית, מסרו אנשי הקבוצה כי הגירסה זמינה כעת להורדה.

 

הדפדפן המבוסס על קוד פתוח מציע כיום את האלטרנטיבה החזקה ביותר לדפדפן Internet Explorer מבית מיקרוסופט, אשר לאחרונה יצא בגירסה שביעית. Firefox 2 זכה לשיפור חווית הגלישה בעיקר באמצעות תיקונים "מתחת למנוע" והממשק שלו לא עבר שינויים דרסטיים.

 

הדפדפן החדש מכיל גם מנגנון איות לטפסים ולדואר, ומנגנון למניעת גניבת פרטים (Phishing). כמו כן, שוכלל בגירסה החדשה הטיפול בסימניות. כעת, כל התכונות הללו, זמינות במלואן בממשק עברי למהדרין.

 

במקביל לצאתה של הגירסה העברית, הפיצה היום קרן מוזילה עדכון אבטחה הנושא את מספר הגירסה 2.0.0.1 ומכיל מספר תיקוני אבטחה חשובים שהצטברו מאז צאת הגירסה השנייה הרשמית לשוק, וכמו כן, שופרה תמיכת הדפדפן במערכת ההפעלה Windows Vista, אשר אמורה לצאת לידי הצרכנים הפרטיים בחודש הבא. הגירסה העברית של Firefox כוללת כבר בתוכה את עדכוני האבטחה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים