שתף קטע נבחר

פעילי ימין בשם הפלסטינים: התפנו מהנגב לאילת

פעילי ימין חתמו על כרוזים שהפיצו כביכול בשם גדודי חללי אל אקצה, בהם טענו: "לאור הפסקת האש שאנו מנצלים בהצלחה להתחמשות מאסיבית, ולאחר ההצלחה האדירה בסילוק ההתנחלויות הציוניות, ארגוננו יתחיל בקרוב בירי טילים לעבר ההתנחלויות אשקלון, אשדוד וקריית גת"

תושבי קריית גת ואשדוד זכו לקבל בימים האחרונים כרוזים שהפיצו פעילי ימין, שמבקשים מהם "להתפנות להתנחלות אילת", כשהם פונים אליהם בשם גדודי חללי אל אקצה. על הכרוזים חתמו: "פעילי ימין קיצוני".

 

בכרוזים שכתובים בעברית ובערבית נמסר: "לאור הפסקת האש שאנו מנצלים אותה בהצלחה אינשאללה להתחמשות מאסיבית של ועדות ההתנגדות, ולאחר ההצלחה האדירה בסילוק ההתנחלויות הציוניות מרצועת עזה ובהפיכת ההתנחלות שדרות לעיר רפאים, ארגוננו יתחיל בקרוב בירי טילים לעבר ההתנחלויות אשקלון, אשדוד וקריית גת, שנמצאות תחת הכיבוש הציוני".


כרוז בשם הגדודים

 

פעילי הימין אף ציינו בכרוז כי הם לא רוצים לחשוף את ילדי האיזור לנזקים כבדים בנפש וברכוש שעלולים להיגרם, "בעקבות הרצון הלגיטימי של העם הבלסטיני לשחרר את אדמות בלסטין הכבושה, ולהפסיק את הסבל המתמשך שגורם הכיבוש הציוני לתושבים ולילדים במחנות הבליטים" (טעויות הכתיב במקור).

 

את הכרוז חתמו הפעילים בכותבם בשם גדודי חללי אל אקצה: "בשלב זה לא נפריע לכם לעבור להתנחלות אילת, אנחנו מבטיחים לא לפגוע בהתנחלות זו עד הודעה חדשה".

 

יואב כהנא, יו"ר "נוער כתום" בדרום, הסביר כי הכרוזים הופצו כיוון שהממשלה "לוקה בעיוורון מוחלט, הממשלה רוצה לשחררר אסירים פלסטינים בעוד גדודי חללי אל אקצה ממשיכים בירי לכיוון שדרות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים