שתף קטע נבחר

בן סהר: "אני רוצה לעשות את השירות הצבאי בלונדון"

חלוץ צ'לסי והנבחרת הצעירה מקווה לעשות את שירותו הצבאי באנגליה, אבל בינתיים הגיע לצו ראשון בבקו"ם: "הדבר הכי נחמד שלא הייתי צריך לחכות בתור"

חלוץ צ'לסי והנבחרת הצעירה, בן סהר, הוא השגריר שלנו בלונדון, לפחות בתחום בכדורגל. כעת מקווה השחקן הצעיר לעשות את שירותו הצבאי בבירה האנגלית, אולי אפילו בקונסוליה עצמה. משפחתו של החלוץ פועלת מול הצבא על מנת להסדיר את הנושא.

 

אחרי יום האימונים המרוכז של הנבחרת הצעירה ולאחר לא מעט דחיות עקב אימוניו ומשחקיו בקבוצת המילואים של האלופה האנגלית, הגיע סהר לבסיס קליטה ומיון בתל השומר, איך לא לצו ראשון. "כמובן שאני רוצה לשרת בלונדון, אבל זה לא תלוי בי", סיפר סהר לאחר הביקור בבקו"ם. "אני מאוד מקווה שזה יתבצע, אבל גם אני יודע שלי אין צד בעניין".

 

סהר בן ה-17 סיפר על הפגישה שלו עם הבירוקרטיה הצבאית: "זה היה נחמד, החיילים כמובן הכירו אותי והתנהגו אלי יפה. זו פעם ראשונה שנתקלתי בסיטואציה הצבאית. הדבר הכי נחמד שלא הייתי צריך לחכות בתור, זה היה הכי מצחיק".

 

על ההגרלה באליפות אירופה, אליה עלתה הנבחרת הצעירה לראשונה בתולדותיה, אמר סהר: "את האמת, כשחושבים על זה, כשראיתי את ההגרלה ראיתי את היריבות החזקות שאיתנו בבית. תמיד רוצים את הטובים ביותר ואני מאמין שככה גם כולם. אבל עד אז יש לי עוד חצי שנה קשה ונעימה בצ'לסי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי אלגרט
בן סהר, לונדון כן מחכה לו
צילום: אלי אלגרט
מומלצים